UFC

Szpilka pod wielkim wrażeniem. Komentuje walkę Gamrota! „Nie zapomnę słów Materli. Kiedyś mu powiedziałem: Ale ten Gamrot ma…”

Artur Szpilka w ostatnim wywiadzie skomentował ostatni pojedynek Mateusza Gamrota, który podczas ostatniej gali UFC odniósł bardzo ważne zwycięstwo.

W main evencie ostatniego wydarzenia „Gamer” zmierzył się z Armanem Tsarukyanem. Polak przez wszystkich ekspertów był skazywany na porażkę, jednak na dystansie pięciu rund wypunktował rywala i to jego ręka powędrowała w górę.

Zawodnicy dali wyrównany i emocjonujący pojedynek, który zrobił wrażenie nie tylko na kibicach, ale także innych fighterach z całego świata. Wiele osób gratulowali świetnego starcia, w którym zobaczyliśmy MMA na najwyższym poziomie.

Artur Szpilka o walce Mateusza Gamrota

W ostatnim wywiadzie dla kanału myMMApl Artur Szpilka skomentował fenomenalny występ „Gamera”. Przyznał, że walka, a przede wszystkim forma Gamrota zrobiła na nim ogromne wrażenie.

– Oglądałem walkę Gamrota o 6 nad ranem i mówię, ja pierdzielę, jaki to jest kozak. Nie znam się na zapasach, ale z jaką on to robił łatwością, wychodził stamtąd. Tamten też był taki dobry zapasior podobno. Ja nie wiem, bo nie znam, ale tak słyszałem z tego, co w studio mówili.

Zawodnik KSW przypomniał również swoją rozmowę z Michałem Materlą na temat Mateusza Gamrota:

Sprawdź!  Artur Szpilka przed pojedynkiem z Różańskim: "Wyciągam wnioski i tym razem nie mówię wiele przed walką, chcę wszystko pokazać w ringu"

– Gamrot to jest… Nie zapomnę słów Michała Materli, jak kiedyś mówię do Michała: „Michał, ale ten Gamrot ma zaje**stą stójkę, jaki ma timing, jakie czucie”. A Michał tak się uśmiecha. „No, ma zaje**stą, ale wyobraź sobie, że to jest jego najsłabsza płaszczyzna, zobaczyłbyś zapasy”. A ja: „Co ty gadasz?”. Ja na zapasach to się nie znam… I faktycznie, jest kotem.

– Nie znam się na zapasach, ale to, co on robi, z jaką lekkością, z jaką łatwością, wychodzenie z tego. Kręcił tamtego, jak chciał. Ten próbuje go łapać za nogę, a ten sprawl. Mówię: Ja cię, jaki to jest kot.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Wycofanie Jorge Masvidala było planowane? Tak przynajmniej uważa jeden zawodnik...

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.