BoksPRIME SHOW MMA

Artur Szpilka odpowiada na zaczepki „Don Kasjo”! Freak fighter zapowiada, że znokautuje pięściarza

Artur Szpilka za pośrednictwem social mediów odpowiedział na zaczepki ze strony freak fighter Kasjusza Życińskiego znanego jako „Don Kasjo”.

Były zawodnik FAME, a aktualnie włodarz federacji Prime Show MMA w ostatnim czasie udzielił kilku wywiadów, w których pytany był o potencjalną walkę z Arturem Szpilką. Freak fighter nie pozostawia wątpliwości i jest przekonany, że gdy dojdzie do starcia, zwycięży przed czasem.

Życiński podkreśla, że najpierw musi zoperować łokcie i gdy wróci do zdrowia, może zmierzyć się ze Szpilą. Zapowiadał, że nawet zmusi się do treningów i zrobi pełny okres przygotowawczy. „Don Kasjo” nie przebierał w słowach i w ostatniej rozmowie z Super Expressem stwierdził:

– Chętnie mu boks wybiję już na dobre z głowy. Zmotywuję się po raz pierwszy od wielu lat, żeby cały ten cykl przygotowawczy wykonać. No i naprawdę zamierzał go zlać. Mam styl, którego Artur nie lubi. Idę i cały czas presję narzucam.

Artur Szpilka komentuje słowa „Don Kasjo”

Co ciekawe, sam Artura Szpilka zdradził, że zanim zadebiutował w KSW, były prowadzone rozmowy w trakcie potencjalnej walki z freak fighterem. Wiele wskazuje na to, że dojdzie do niej prędzej, czy później.

Sprawdź!  Wiemy, z kim zawalczy "Don Kasjo"! Prime Show MMA ogłosiło jego rywala

Pięściarz postanowił krótko odpowiedzieć na ostatnią wypowiedź Kasjusza. Na swoim Twitterze udostępnił fragment z wywiadu oraz napisał:

– Poprawiajcie mi humor.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.