PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Klimatyczna zapowiedź gali Prime Show MMA 2: Kosmos!

Do sieci trafił oficjalny zwiastun drugiej edycji Prime Show MMA, która odbędzie się już w sobotę 9 lipca. Organizacja powraca z mocnymi freak fightowymi pojedynkami.

W main evencie wydarzenia zobaczymy tym razem zestawienie sportowe, czyli starcie pomiędzy Normanem Parke i Grzegorzem Szulakowskim. Dla „Stormina” będzie to długo wyczekiwany powrót do formuły MMA, w której będzie mógł zmierzyć się z profesjonalnym zawodnikiem.

Zobaczymy także pojedynek byłego mistrza KSW Marcina Wrzoska z raperem „Arabem”. Wspomniane dwa starcia, to jedyne sportowe zestawienia na tej karcie walk.

Do klatki Prime Show MMA wejdzie m.in. „Bombardier”, który zmierzy się ze skazywanym na porażkę „Stiflerem”. Kolejną szansę od federacji dostał również Adam Soroko, który zapewnia, że tym razem nie ucieknie przed samą galą i na pewno zobaczymy go w walce.

Podczas gali dojdzie również do wielu ciekawych debiutów. Łącznie na karcie walk znalazło się aż 11 zestawień. Odbędą się one nie tylko w formule MMA. Zobaczymy również pojedynek bokserski oraz starcie w K-1.

Kursy na galę Prime Show MMA 2

Galę Prime Show MMA obstawisz tylko u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Sędzia Łukasz Bosacki oburzony motywowaniem Oknińskiego! "Bardzo źle to wygląda, nigdy tego nie zrozumiem"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.