KSW

Szpilka bez szans na Narodowym? Jest gigantycznym underdogiem w walce z Pudzianowskim!

Już tylko 2 miesiące dzielą nas od kolejnej hitowej gali KSW na Stadionie Narodowym, Colosseum 2. Jednym z najgłośniejszych pojedynków w karcie będzie zestawienie Mariusza Pudzianowskiego z byłym pięściarzem Arturem Szpilką.

Popularny „Szpila” na początku tego miał wystąpić w innym głośnym starciu – przeciwko Arkadiuszowi Wrzoskowi. Niedługo po ogłoszeniu gruchnęła jednak informacja o poważnej kontuzji byłego pretendenta do mistrzostwa WBC, a po wypowiedziach jednego ze współwłaścicieli federacji wywnioskować można było, że na ponowne zestawienie zawodników nie ma co liczyć.

„Pudzian” tymczasem zmierzył się w grudniu na KSW 77 z Mamedem Khalidovem, któremu uległ już w 1. rundzie. Niedługo później Szpilka zaczął zaczepiać Pudzianowskiego w social mediach, a informacja o zbliżającym się wydarzeniu na Stadionie Narodowym zdawało się rozwiać wszelkie wątpliwości. W końcu największa polska federacja MMA ogłosiła walkę „Szpila” vs „Pudzian”.

Artur wciąż stawia pierwsze kroki w mieszanych sztukach walki. Dotychczas od czasu porzucenia zawodowego boksu stoczył 2 pojedynki, kończąc przed czasem Siergieja Radczenkę, a niedługo później na freakowej gali HIGH League 4 już w 1. rundzie pokonał kontuzjowanego Denisa Załęckiego. Doświadczenie z rywalem, z którym zmierzy się na Colosseum 2 jest jednak nieporównywalne.

Sprawdź!  Szef GROMDY typuje walkę Szpilka vs. Wrzosek! "To na pewno nie będzie..." [WIDEO]

Mariusz Pudzianowski zadebiutował jeszcze w 2009 roku, a na chwilę obecną ma 26 stoczonych starć. Mamed Khalidov przerwał jego serię 5. kolejnych wygranych, które wszystkie Pudzian odnosił przed czasem. Były strongman od samego początku był pewnym faworytem, a na 2 miesiące przed galą jego szanse są oceniane jeszcze wyżej.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka

Kurs na Pudziana wynosi bowiem 1.35. Zdaniem bukmacherów Artur Szpilka nie ma z nim najmniejszych szans, a kurs na niego to aż 3.00. Oznacza to, że obstawiając 300 zł na zwycięstwo byłego pięściarza, zgarnąć można aż 792 zł! Ten pojedynek, jak i całą kartę walk obstawić można u bukmachera eFortuna.pl.

Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Sprawdź!  Bartosiński reaguje na krytyczne słowa trenera! Mocna odpowiedź mistrza KSW [WIDEO]

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.