KSW

Stosić miażdży rywala w pierwszej rundzie! Nokautuje potężnymi ciosami [WIDEO]

Za nami kolejna wyczekiwana walka XTB KSW Epic. Na zasadach legendarnego PRIDE zmierzyli się Darko Stosić i Matheus Scheffel.

Japońska organizacja na wieki zapisała się w pamięci fanów MMA. PRIDE tworzyło historię tego sportu i dało światu wiele legendarnych gwiazd, pamiętnych pojedynków i nokautów. Podczas KSW Epic doszło do walki, która odbywała się na zasadach PRIDE. Dozwolone były stompy, soccer kicki i kolana na oponenta w parterze, ale zabronione było korzystanie z łokci.

W pojedynku tym wystąpił numer 1 rankingu wagi ciężkiej KSW. Darko Stosić w polskiej organizacji przegrywał tylko i wyłącznie z mistrzem, Philem De Friesem. Serbski czołg radził sobie z każdym innym oponentem, dwukrotnie kończąc przed czasem Michała Kitę, nokautując Michala Martinka, czy Stefana Vojcaka. Rywalem Stosicia był Matheus Scheffel. Brazylijczyk w ostatnich latach z różnym skutkiem radził sobie w USA, gdzie występował w PFL.

Odbierz darmowe 30 zł + 3x Zakład bez ryzyka do 100 zł i graj na żywo!

KSW Epic: Stosić vs Scheffel – RELACJA

RUNDA 1

Scheffel zaczął od mocnego niskiego kopnięcia, tym samym odpowiedział Stosić. Serb wywierał presje, otwierał rywala prostymi na korpus i polował na lewy sierp. Poczuł krew Darko i ruszył na Brazylijczyka, posłał go na deski i zasypał potężnymi młotkami!

Sprawdź!  (VIDEO) Mamed Khalidov sparuje z byłym mistrzem KSW Aslambekiem Saidovem

Wynik: Darko Stosić wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.