FAME MMAHigh League

Legendarny polski raper zawalczy we freak fightach? „Mogę zrobić z siebie idiotę, ale…”

Weteran rapowej sceny zabrał głos w sprawie potencjalnej walki na gali freak fightowej. Przyznał, że musiałby dostać za starcie naprawdę duże pieniądze.

Leszek Kaźmierczak znany pod pseudonimem „Eldo” to bez wątpienia jedna z legend polskiego rapu. Ma na swoim koncie liczne albumy jak np. „Człowiek, który chciał ukraść alfabet”, „27” czy „Nie pytaj o nią” i „Zapiski z 1001 nocy”. Jest on również współtwórcą kultowego składu „Grammatik”, który powstał jeszcze w 1997 roku.

„Eldo” o walce we freak fightach

W ostatnim wywiadzie na Kanale Sportowym został on zapytany o potencjalny pojedynek w klatce na gali freakowej. Co ciekawe, nie jest to pierwszy przedstawiciel scen hip-hopowej w Polsce, który wypowiedział się na ten temat. Między innymi ofertę walki dostał „Peja”. Natomiast „Tede”, który jest skonfliktowany z poznańskim raperem, stwierdził że za milion euro może wyjść do klatki i dać się pobić.

Teraz głos zabrał „Eldo”, który od pewnego czasu nie jest już aktywnym raperem i żyje z czegoś całkiem innego niż muzyka. Przyznał, że gdyby dostał naprawdę duże pieniądze, za które mógłby zakupić synowi mieszkanie, to z całą pewnością wyszedłby do walki.

Sprawdź!  GOAT wbija szpilkę po FAME MMA 20! Zadał kibicom proste pytanie

Zdradził też, że dostał już jedną ofertę, ale nawet się nad nią nie zastanawiał:

– Dostałem jedną propozycję od mojego znajomego i nawet nie ruszyłem tematu. W drugim przypadku powiedziałem: „Ok, mogę zrobić z siebie idiotę, ale za bardzo duże pieniądze”. Jeśli moje dziecko miałoby trzypokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, to tata może zrobić z siebie idiotę przez 10 minut.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.