High League

„Szpila” szczerze o kontuzji rywala: „Na pewno będę okopywał. Uczyłem się nowych rzeczy, na pewno będę kopał”

Ostatnie dni dzielą nas od hitowego starcia na gali High League 4. Już w tę sobotę w klatce na zasadach MMA zmierzą się Artur Szpilka i Denis Załęcki.

Dla obu zawodników będzie to drugie starcia w mieszanych sztukach walki. „Szpila” ma za sobą zwycięstwo przed czasem z Siergiejem Radczenką, natomiast w debiucie „Bad Boy” przegrał po decyzji sędziów z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Teraz staną naprzeciwko siebie i zmierzą się podczas wydarzenia w Gliwicach. Ich pojedynek jest jednym z najbardziej wyczekiwanych zestawień, o którym mówi się, że to najlepsze starcie, jakie w tym roku zorganizowała federacja freakowa.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Artur Szpilka o kontuzji rywala

Początkowo Szpilka był dużym underdogiem, jednak gdy na jaw wyszła kontuzja rywala, bukmacherzy stawiają go w roli sporego faworyta. Niestety Denis ma spore problemy, gdyż na jednym z pierwszych treningów zerwał więzadło krzyżowe w kolanie i naderwał więzadło boczne.

Mimo kontuzji zapewnia, że nie odpuści takiego pojedynku i zrobi wszyscy, żeby wyjść do klatki. Wiele osób nie rozumie jednak, dlaczego zarówno Załęcki, jak i jego trener głośno mówią o wspomnianych problemach. Wiedza na temat kontuzji może dać Szpilce sporą przewagę.

Sprawdź!  (VIDEO) "Kamiszka" komentuje słowa Pudzianowskiego! "Artur nic takiego nie powiedział. Pytałam go"

O kontuzję rywala został zapytany Szpilka, który udzielił wywiadu portalowi Sportowe Fakty. Przyznał, że nie ma to żadnego znaczenia i będzie okopywał nogi „Bad Boy”. Zdradził również, że sam ma mniejsze kontuzje i urazy, jednak nie zamierza o nich mówić publicznie.

– Na pewno będę okopywał, nie wiem które, nie interesuje mnie to, ale podejrzewam, że pewnie lewe. Podejrzewam, że lewe, skoro wpadli w kolano, miał wysuniętą przednią nogę, tak mi się wydaje. Na pewno będę kopał, uczyłem się nowych rzeczy, ale nie myślę o tym.

Powiem szczerze, czekam do tej walki, cokolwiek by nie powiedział, to nie ma to znaczenia. Do tego ja mam jakieś mikro kontuzje, urazy, tylko o tym nie mówię, bo po co ma ktokolwiek nawet coś tam przypuszczać.

-> Nie przegap premiery książki o legendarnym chuliganie!

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Zacięta walka kobiet! Maja Staśko wygrywa na High League 4!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.