GROMDA

Szeliga potwierdza pojedynek z Popkiem na gali GROMDA? „Już wszystko dogadane. Także spodziewajcie się niespodziewanego”

Wygląda na to, że pojedynek Piotra Szeligi z „Popkiem” to wyłącznie kwestia czasu i na jednej z kolejnych gal GROMDY zobaczymy ich w ringu.

Jest to starcie, o którym głośno zrobiło się po jednym z wywiadów rapera. Zdradził, że planuje stoczyć pojedynek na gołe pięści i chciałby zmierzyć się właśnie z „Szelim”, który pod okiem Mateusza Kubiszyna zrobił duży progres.

Szeliga o walce z „Popkiem”

Doniesienia potwierdził sam szef GROMDY, który przyznał, że planuje takie zestawienie. Niewykluczone, że „Popek” wcześniej stoczy walkę na przetarcie, gdyż aktualnie nie jest w najlepszej formie i odstawił sport na rzecz imprezowania.

Głos zabrał także niepokonany w GROMDZIE „Don Diego”. Przyznał, że potrzebowałby około roku ciężkich treningów, aby w pełni przygotować Szeligę do walk na gołe pięści z Gromdziarzami. Teraz pojawił się również wpis samego zawodnika.

Za pośrednictwem Instagrama potwierdził, że dogadał już wszystko ze swoim rywalem, więc teraz kibice muszą czekać jedynie na oficjalne ogłoszenie pojedynku:

– A z 15 lat nie siedziałem na takiej ławce hehe. My już wszystko przegadane, także spodziewajcie się niespodziewanego – napisał przy zdjęciu z gali GROMDA 12.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.