FAME MMA

Szeliga po ogłoszeniu walki z Wrzoskiem na FAME 17: „Trudno powstrzymać człowieka, który wierzy. A ja wierzę i to bardzo mocno!”

Piotr Szeliga za pośrednictwem social mediów zabrał głos i skomentował swój nadchodzący pojedynek w organizacji FAME.

„Szeli” już w lutym powróci do klatki i stoczy swój 5 pojedynek. Na ten moment ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i dwie porażki. Przegrał z „Bestią”, a w ostatnim starciu stanął do największego wyzwania w swojej przygodzie ze sportami walki.

Zmierzył się z byłym zawodnikiem KSW Normanem Parke. Freak fighter był bardzo pewny siebie i przekonany, że będzie w stanie pokonać znacznie bardziej doświadczonego i lepszego technicznie rywala. „Stormin” jednak dominował od samego początku.

Najpierw zaczął rozbijać przeciwnika w stójce, a w drugiej odsłonie sprowadził go do parteru i zasypał ciosami, aż w końcu sędzia przerwał pojedynek. Już za nieco ponad miesiąc Szeliga ponownie zmierzy się profesjonalnym zawodnikiem – Marcinem Wrzoskiem.

Pierwsze słowa Szeligi po ogłoszeniu walki

Zaraz po ogłoszeniu walki na social mediach Szeligi pojawił się wpis w sprawie nadchodzącego pojedynku. Freak fighter podkreślił, że wierzy w swoje umiejętności. Co ciekawe, Wrzosek już kilka miesięcy temu przekazał rywalowi, że sama wiara w siebie w tym przypadku nie wystarczy – Podziwiam to, jak wierzysz w siebie, ale synku wiara w siebie to za mało, żeby mnie pokonać.

Sprawdź!  Tyburski zdemoluje Wampira? Zamierza zakończyć jego karierę! [WIDEO]

Pojedynek ten będzie wyjątkowo trudny dla „Szeliego”. Ma on przewagę warunków fizycznych, jednak to Wrzosek będzie wielkim faworytem. Dodatkowo przewagę daje mu zwykły oktagon, gdyż poprzednie starcie freak fightera z Normanem Parke odbyło się w klatce rzymskiej.

– Bardzo trudno powstrzymać jest człowieka, który wierzy. A ja WIERZE i to bardzo mocno! I wy również nie pozwólcie niepewności, żeby znowu was dopadła! Pochodzę z Dębicy i wiem, jak to brzmi. Wchodziłem oknami, gdy zamykali drzwi! Kolejny bardzo mocny przeciwnik i kolejna emocjonująca Walka! To wam gwarantuje, z resztą WY wiecie. Lekcje po ostatniej odrabiam cały czas! A sprawdzian będzie 3-go Lutego w Krakowie! Tauron Arena Musisz Tam Być! Tylko Zwycięstwo! AWOO!! Z Fartem! Pjona! – przekazał Szeliga.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Wiemy, jak wygląda samochód FAME! Dodge RAM za 300 tysięcy trafi do jednego z zawodników!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.