FAME MMA

Szeliga po ogłoszeniu walki z Wrzoskiem na FAME 17: „Trudno powstrzymać człowieka, który wierzy. A ja wierzę i to bardzo mocno!”

Piotr Szeliga za pośrednictwem social mediów zabrał głos i skomentował swój nadchodzący pojedynek w organizacji FAME.

„Szeli” już w lutym powróci do klatki i stoczy swój 5 pojedynek. Na ten moment ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i dwie porażki. Przegrał z „Bestią”, a w ostatnim starciu stanął do największego wyzwania w swojej przygodzie ze sportami walki.

Zmierzył się z byłym zawodnikiem KSW Normanem Parke. Freak fighter był bardzo pewny siebie i przekonany, że będzie w stanie pokonać znacznie bardziej doświadczonego i lepszego technicznie rywala. „Stormin” jednak dominował od samego początku.

Najpierw zaczął rozbijać przeciwnika w stójce, a w drugiej odsłonie sprowadził go do parteru i zasypał ciosami, aż w końcu sędzia przerwał pojedynek. Już za nieco ponad miesiąc Szeliga ponownie zmierzy się profesjonalnym zawodnikiem – Marcinem Wrzoskiem.

Pierwsze słowa Szeligi po ogłoszeniu walki

Zaraz po ogłoszeniu walki na social mediach Szeligi pojawił się wpis w sprawie nadchodzącego pojedynku. Freak fighter podkreślił, że wierzy w swoje umiejętności. Co ciekawe, Wrzosek już kilka miesięcy temu przekazał rywalowi, że sama wiara w siebie w tym przypadku nie wystarczy – Podziwiam to, jak wierzysz w siebie, ale synku wiara w siebie to za mało, żeby mnie pokonać.

Sprawdź!  Pierwsze słowa Marcina Wrzoska po przegranej z Don Kasjo! Zapowiada odwołanie od werdyktu (VIDEO)

Pojedynek ten będzie wyjątkowo trudny dla „Szeliego”. Ma on przewagę warunków fizycznych, jednak to Wrzosek będzie wielkim faworytem. Dodatkowo przewagę daje mu zwykły oktagon, gdyż poprzednie starcie freak fightera z Normanem Parke odbyło się w klatce rzymskiej.

– Bardzo trudno powstrzymać jest człowieka, który wierzy. A ja WIERZE i to bardzo mocno! I wy również nie pozwólcie niepewności, żeby znowu was dopadła! Pochodzę z Dębicy i wiem, jak to brzmi. Wchodziłem oknami, gdy zamykali drzwi! Kolejny bardzo mocny przeciwnik i kolejna emocjonująca Walka! To wam gwarantuje, z resztą WY wiecie. Lekcje po ostatniej odrabiam cały czas! A sprawdzian będzie 3-go Lutego w Krakowie! Tauron Arena Musisz Tam Być! Tylko Zwycięstwo! AWOO!! Z Fartem! Pjona! – przekazał Szeliga.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Wrzosek odpowiada Szelidze: "Spokojnie, najpierw twój szef, później ty"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.