FAME MMA

Szeliga vs Wrzosek na FAME 17! Wiemy, w jakiej formule zawalczą!

Federacja FAME ogłosiła kolejny wyczekiwany pojedynek. Już na najbliższej gali dojdzie do emocjonującego starcia pomiędzy Marcinem Wrzoskiem i Piotrem Szeligą.

Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi, a ich konfrontację mogliśmy zobaczyć już na konferencji przed FAME 15. Wrzosek chciał walczyć już na kolejnej gali, jednak w starciu z „Sariusem” doznał kontuzji. Do pojedynku dojdzie więc w 2023 roku na FAME 17.

Wrzosek vs Szeliga na FAME 16!

„Polish Zombie” nie ukrywa, że chce udzielić rywalowi lekcji pokory. Na swoich social mediach wielokrotnie wypowiadał się na jego temat. Między innymi kilka miesięcy temu powiedział – Chciałbym ci dać w listopadzie kolejną lekcję pokory, bo widzę, że jedna w ostatniej walce ci nie wystarczyła. Polski biały Mike Tysonie, twarzo walk w klatce… Podziwiam to, jak wierzysz w siebie, ale synku wiara w siebie to za mało, żeby mnie pokonać.

Dla Szeligi będzie to już druga walka z profesjonalnym zawodnikiem. Wcześniej zmierzył się z Normanem Parke, który dominował w rzymskiej klatce. Tym razem ponownie „Szeli” będzie miał dużą przewagę warunków fizycznych, jednak to doświadczenie i umiejętności będą po stronie Wrzoska.

Sprawdź!  Piotr Szeliga ma pomysł na kolejne walki! Marzenie, rewanż i rozwiązanie konfliktu: "Pełna artyleria!"

Starcie tym razem nie odbędzie się w MMA, tylko na zasadach K-1 w małych rękawicach. Federacja tak zapowiedziała ten pojedynek:

– Aaaaaand we’re back i od razu wjeżdżamy z kopyta! W tej walce nie liczcie na pełen dystans! K-1, małe rękawice! Iron Prosecutor Szeli zmierzy się z byłym mistrzem KSW, polskim Zombiakiem – Marcinem Wrzoskiem! Tylko potężne bomby w stójce.

– Między nimi zaiskrzyło po FAME 12, a zawrzało podczas wakacyjnych Aferek u Boxdela. Jeden drugiemu chciałby urwać głowę – to chyba wystarczające określenie ich znajomości. Oktagon, K-1, małe rękawice, 3×3 min. Będzie zawiedziony czy szczęśliwy ziomuś?

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Fame MMA 15 ZA DARMO! Gdzie oglądać Fame MMA 15 na żywo za darmo? Cena PPV Fame MMA 15?

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.