FAME MMA

Pierwsze słowa Wrzoska po ogłoszeniu walki: „Szeliga w strachu! Spadnie jego głowa i on to doskonale wie”

Marcin Wrzosek już od dłuższego czasu zapowiadał, że zamierza udzielić Piotrowi Szelidze lekcji pokory. Teraz ponownie zabrał głos po ogłoszeniu ich pojedynku.

„Polish Zombie” powróci do klatki na gali FAME 17. Stoczy już trzeci pojedynek dla największej freakowej organizacji w kraju. Tym razem starcie odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Taka formuła zawsze zapewnia duże emocje.

Wrzosek po ogłoszeniu walki na FAME 17

Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi. Mogliśmy to zobaczyć już na konferencji przed FAME 15, kiedy nikt nawet nie myślał o zestawieniu tych fighterów. Najpierw wdali się w mocną wymianę zdań, która następnie przeniosła się na wywiady i social media.

Teraz po oficjalnym ogłoszeniu pojedynku Wrzosek ponownie zabrał głos. Zapowiedział, że podczas gali w Tauron Arenie urwie rywalowi głowę:

– FAME ogłosiło pojedynek z Piotrem Szeligą. Jestem niesamowicie zadowolony z tego zestawienia. Chcę pokazać Piotrowi, że na jego zasadach, w jego kategorii utrę mu noska. Po raz kolejny stanę w obronie słabszych, mniejszych, uciśnionych w walce z wielkim ogrem Szeligą. To będzie miła odmiana od walki z „Sariusem”, którego bardzo lubię, bo Szeligi naprawdę nie lubię i to będzie czysta przyjemność spuścić mu łomot – powiedział na Instastory.

Sprawdź!  Ferrari chce walczyć z Adamkiem! Proponuje brutalną formułę: "Żeby mi nie uciekał klatka rzymska, gołe pięści, soccer kicki. Nie żartuję, mówię oficjalnie"

Natomiast na swoim Twitterze dodał – Szeliga w strachu! 3 lutego w Tauron Arenie spadnie jego głowa i on to doskonale wie.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.