FAME MMA

Szeliga pewny siebie przed FAME 18! Chce stoczyć dwa pojedynki jednego wieczoru: „Po Pasternaku chętnie bym wziął do klatki…”

Piotr Szeliga jest gotowy stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Po pojedynku z Michałem Pasternakiem chciałby zmierzyć się z kolejnym rywalem.

Już 20 maja do klatki powróci „Szeli”, który stanie przed dużym wyzwaniem. Freak fighter zmierzy się z kolejnym zawodowcem ze sporym doświadczeniem w MMA. Pojedynek odbędzie się jednak na zasadach K-1 w małych rękawicach, gdyż inaczej przewaga parterowa „Wampira” byłaby zbyt duża.

Szeliga rzuca wyzwanie kolejnemu rywalowi

Jak się okazuje, „Szeli” jest gotowy nie na jedno, ale aż dwa starcia tego samego wieczoru. Po walce z Pasternakiem chciałby zmierzyć się z Natanem Marconiem, z którym jest skonfliktowany od dłuższego czasu. Rzucił mu oficjalne wyzwanie w wywiadzie dla FAME NEWS.

Wydaje się jednak, że nie ma szansy na drugie zestawienie, gdyż Marcoń także zawalczy na FAME 18 i zmierzy się z „Daro Lwem”. Temat ten zapewne zostanie poruszony na konferencji, podczas której Natan będzie miał okazję odpowiedzieć na wyzwanie:

– Ja bym w ogóle chciał zaproponować walkę po walce. Po walce z Pasternakiem chętnie bym wziął Marconia do klatki. Nie ma problemu, mogę zrobić walkę po walce, byle bym nie miał czegoś złamanego po walce i tyle. Tak to normalnie. Będzie chciał, to niech pokaże, jaki jest mocny w oktagonie. Mogę wziąć walkę po walce, tylko żeby sobie odpocząć z pół godziny. Nawet może być klatka rzymska, żebym nie musiał gonić za nim.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Norman Parke podpisał kontrakt z EFM Show. Co dalej z jego występami w KSW?

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.