FAME MMA

Pasternak zmienia się w „Pastmana” i zapowiadana porządki w FAME! „Gang koza nostry, paralitycy, mutanci”

Michał Pasternak świetnie odnajduje się w świecie freak fightów. Już dzisiaj odbędzie się pierwsza konferencja FAME z jego udziałem i możemy liczyć na naprawdę ciekawe wystąpienie doświadczonego zawodnika.

„Wampir” to kolejny zawodowiec, który zdecydował się na udział w walkach freakowych. 20 maja zadebiutuje na gali FAME 18 i zmierzy się z Piotrem Szeligą, ale nie na zasadach MMA, tylko w K-1 w małych rękawicach. Jest to formuła, którą kibice freak fightów lubią najbardziej.

Pasternak uderza w zawodników FAME

Na celowniku Pasternaka znajduje się nie tylko „Szeli” ale również inni freak fighterzy. Podopieczny Mirosława Oknińskiego wziął udział w zabawnym materiale promującym jego debiut w FAME, w którym oberwało się m.in. Alanowi Kwiecińskiemu i jego koledze „Sequento”.

Na filmie Pasternak nie pojawił się jednak jako „Wampir”, tylko „Pastman”, który zamierza zrobić porządek we freak fightach i jednocześnie dostarczyć kibicom dużych emocji:

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Denis Załęcki proponuje starcie 2vs2! Razem ze swoim ojcem chce zawalczyć z Muańskimi! "Taka walka nie trwałaby dłużej niż 20-30 sekund"

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.