FAME MMA

Szeliga o starciu z Pasternakiem: „To jest dla niego walka o wszystko. Widziałem, jak mu źrenice chodzą”

Za nami pierwsza konferencja przed galą FAME 18, która odbędzie się już 20 maja. Na kibiców czeka debiut Michała Pasternaka, który zmierzy się z „Szelim”.

„Wampir” to kolejny zawodowiec, który zdecydował się na pojedynki freakowe. Od dłuższego czasu pojawiał się na konferencjach, a także przeprowadzał i udzielał wywiadów. Teraz w końcu FAME ogłosiło jego starcie, które odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Szeliga o walce z Pasternakiem

Szeliga wyjdzie do walki jako ogromny underdog. Bukmacherzy skazują go na porażkę, jednak freak fighter jest bardzo pewny siebie. W rozmowie z FAME NEWS przyznał nawet, że to na jego rywalu ciąży presja, gdyż jest on profesjonalnym zawodnikiem, który ma spore doświadczenie.

– Ja nie mam walki o wszystko, on ma walkę o wszystko. Dla niego to jest walka o wszystko, a dla mnie to walka o kolejny złoty laur. Jak wygram, to idę do góry, jak przegram, to moja wartość nie spada, biorąc pod uwagę moje CV freak fightera.

Stwierdził nawet, że podczas spotkania twarzą w twarz zauważył, że przeciwnik nie jest tak pewny siebie, jak może się wydawać:

Sprawdź!  Piotr Szeliga czy Marcin Najman? Norman Parke zapytany o lepszego zawodnika! Nie miał wątpliwości

– (…) Wydaje mi się, że nie będzie już atrakcyjnym zawodnikiem, zwłaszcza że to zawodowiec. Jak przegra z freakiem na pierwszej walce, no to nie wiem, z kim by musiał walczyć. (…) Na face-to-face widziałem, jak mu źrenice chodzą, a to jest znak. On ma świadomość pewnych rzeczy i ciąży na nim presja jako na zawodniku.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.