MMA

Fight Club 2: Hitowy main event w K-1! Jenel i Ostęp stoczyli łącznie ponad 50 walk!

W kolejną sobotę 22 kwietnia w hali OSIR Bemowo odbędzie się gala Fight Club 2, na której fani będą mogli zobaczyć walki w formułach MMA oraz K-1. W main evencie dojdzie do starcia dwóch doświadczonych fighterów: Kamil Jenel vs Damian Ostęp.

Podczas tego wydarzenia do akcji powróci jeden z najsłynniejszych obecnie trenerów MMA w Polsce, Przemysław Szyszka. To pod jego okiem trenują tacy zawodnicy, jak Radosław Paczuski, Arkadiusz Wrzosek, czy freak fighterzy: Marcin Dubiel i Paweł Tyburski. Kolejną walkę stoczy też znany w warszawskim środowisku znakomity kickbokser, Jacek „Siexa” Gać.

-> Zobacz Fight Club 2 na żywo! <-

Jenel vs Ostęp na Fight Club 2!

W main evencie gali Fight Club 2 kibice zobaczą pojedynek dwóch świetnych kick-bokserów, którzy zmierzą się w formule K-1 do 88 kg. Panowie łącznie stoczyli aż 56. zawodowych starć, toteż emocje są gwarantowane!

W jednym z narożników stanie Kamil Jenel, który może się pochwalić rekordem 29-5, który aż 10-krotnie kończył swoich oponentów przed czasem. Zawodnik Jenel Fight Club może się pochwalić takimi osiągnięciami, jak tytuł zawodowego mistrz Polski, mistrzostwo DSF Kickboxing, czy Benelux Champion K-1.

Sprawdź!  Fight Club 2: Ostatnia walka Patryka Małeckiego! "To mój ostatni taniec"

Jego oponentem na Fight Club 2 będzie Damian Ostęp. Popularny „White Tiger” ma trochę mniejsze doświadczenie od rywala, a jego rekord wynosi 16-6. W swoim dorobku ma takie tytuły, jak World Champion K-1 WFMC 2018, wicemistrzostwo Polski K-1 Rules z 2013 roku, czy wicemistrzostwo w formule Muay Thai z 2014 roku. Ostęp jest też zawodnikiem MMA z rekordem 3-4, a na co dzień trenuje w Berserkers Team Szczecin.

Wciąż dostępne są bilety na wydarzenie! Zakupić je możecie – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

-> Oglądaj Fight Club 2 w PPV tutaj <-

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.