FAME MMA

Szeliga o rewanżu z Arabem: „Będziesz żył ze świadomością, że cię znokautowałem”

Piotr Szeliga odpowiedział swojemu byłemu rywalowi, który nie ukrywa, że bardzo chciałby stoczyć pojedynek rewanżowy.

„Arab” niedawno udzielił wywiadu na kanale Między Seriami, w którym przyznał, że porażka z „Szelim” na gali FAME 13 siedzi mu w głowie. Mimo dominacji rywal potrafił odwrócić losy starcia i ustrzelił rapera, którego brutalnie znokautował.

Szeliga o rewanżu z „Arabem”

– Walkę z Szeligą przegrałem przez swoje decyzje. Kopać bez gardy to jest głupota, gdzie on celuje tą prawą. Ja tak robiłem, więc dostałem w łeb i poszedłem spać. Na pewno Szeli będzie prędzej czy później nadupcony.

– Kiedy dojdzie do walki, to będzie najebany, jeśli jest face of the fight game, to powinien się bić normalnie w MMA. Mam wyjebane na niego, dla mnie jest łbem i prędzej czy później z nim wygram – stwierdził w wywiadzie „Arab”.

Raper jest przekonany, że prędzej czy później dojdzie do drugiej walki z freak fighterem. Jest jednak pewien problem, gdyż Szeliga nie jest do końca zainteresowany rewanżem. W rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco postawił warunki finansowe, jakie musiałaby spełnić organizacja:

Sprawdź!  (VIDEO) Popek boi się zmierzyć z Normanem Parke? Raper dostał ofertę od Fame MMA! "Kontrakt został wysłany, a on na to..."

On sobie może kurwa chcieć. Ja mu powiedziałem już na cage’u: „Zobaczysz, będziesz żył ze świadomością, że cię znokautowałem”. Nie dam mu nigdy rewanżu, nie ma takich pieniędzy, za żadne pieniądze – stwierdził Szeliga, który bardzo szybko zmienił zdanie:

Chyba że milion dadzą, to spoko. Bańka to jest taka… Równa banieczka i mogę się bić z „Arabem” nawet w MMA. Taka była umowa, nie poruszaj już tematu trenera, jego rodziny i wszystkiego, co się działo wokół tego.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.