FAME MMA

Mocna reakcja Najmana na słowa Łaszczyka! „Słyszałeś trenera Raubo? Zanim zaczniesz się przy***rdalać, to wypadałoby, żebyś się zważył”

Marcin Najman odpowiedział na ostatni wywiad Kamila Łaszczyka, który krytycznie wypowiedział się na temat zawodnika High League.

W najnowszej rozmowie „Szczurka” z fansportu.pl padło pytanie o „El Testosterona”. Zawodnik, który na gali FAME 17 zadebiutuje w formule MMA, tak wypowiedział się o byłym pięściarzu:

Oj Marcinku, Marcinku. On to chyba wypromował, ten sposób, ten FAME. Ja nie mogę zrozumieć, że temu gościowi dają zarobić, dają walki. On nie umie walczyć, nie umie zadawać ciosów… Nawet nie chce mi się komentować tego człowieka.

Najman odpowiada Łaszczykowi

„El Testosteron” zareagował na słowa Łaszczyka i opublikował na swoim kanale specjalne nagranie. Nawiązał do słów trenera Zbigniewa Raubo, który w innej rozmowie dla fansportu.pl przyznał, że waga robi dużą różnicę i może mieć ona ogromne znaczenie w walce Kamila z Amadeuszem „Ferrarim” na FAME 17.

Widzę, ty nic rozumu nie nabierasz, tylko cały czas brniesz w tę głupotę. Ktoś ci nagadał pewnie, jak to trzeba w tych freakach, że wszystkich dookoła zaczepiać. Ok, tylko słyszałeś trenera Raubo? To jest bardzo mądry trener. Zanim zaczniesz się przypierdalać do kogoś, kto waży 116 kg, tak jak ja dzisiaj, to wypadałoby, żebyś ty też się zważył. Zanim zaczniesz pierdolić te bzdury, to się zważ.

A inna sprawa, to przecież ja czekałem kiedyś cały weekend na ciebie. Mówiłem, przyjedź bohaterze. Aż tak malutki, że cię nie zauważyłem? Bez presady, krasnal chyba nie jesteś. Jak coś to dawaj, ja 3 dni na miejscu będę jeszcze trenował, jak coś to podbijaj, śmiało. Słuchaj trenera Raubo!

Poniżej znajdziesz wspomniany wywiad z trenerem Raubo:

Sprawdź!  FAME MMA PPV - gdzie i jak oglądać galę? Transmisja i stream online

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.