GROMDA

Szeliga o pojedynku z Popkiem na gali GROMDA: „Są takie plany. Chętnie bym się podjął takiego wyzwania. Popek vs Szeli, gołe pięści”

Piotr Szeliga odniósł się do słów „Popka”. Potwierdził, że jest pomysł, aby razem z raperem zmierzył się w ringu największej polskiej organizacji walk na gołe pięści.

W ubiegłym roku GROMDA ogłosiła, że do federacji dołącza „Popek”. Jakby można było się domyślić, był to zabieg promujący gale na gołe pięści. Szef organizacji Mariusz Grabowski przyznał jednak, że nie wyklucza pojedynku z udziałem rapera.

Szeliga o walce na GROMDZIE

Kolejna edycja GROMDY będzie miała miejsce już 3 marca, tym razem krwawe pojedynki odbędą się w wyjątkowym klimacie osiedla lat ’90. Federacja tak zapowiedział nadchodzące wydarzenie:

– Blokowiska, obskurne dzielnice, uliczne zaułki i mały ceglany świat. Szaro-bure, ale zajebiste. Solówki pod trzepakiem, awantury pod klubem i prawdziwe wariaty. Czas wrócić do reguł gry lat 90, gdzie czasem trzeba było dać w ryj, aby samemu nie wylądować na glebie. Lata gdzie były proste zasady i prawdziwe życie. Gdzie szacunek i charakter to były najmocniejsze karty… a nie wirtualne kozaczenie, którego czar szybko pryska.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Sprawdź!  Plejada gwiazd na GROMDA 17. Zobacz oficjalny trailer! (VIDEO)

Z całą pewnością na najbliższej gali nie zobaczymy w akcji „Popka”, jednak wiele wskazuje na to, że w przyszłości może zmierzyć się z Piotrem Szeligą. Sam raper w wywiadzie dla kanału Między Seriami zdradził, że jest pomysł na takie zestawienie:

 Mam taki pomysł, że jeżeli gdzieś tam nie dogadam się z jakąś federacją, to z tego tytułu, że jestem twarzą GROMDY i miałbym zrobić coś dla sportu, dla siebie, to wziąłbym walkę na gołe pięści z Szeligą, bo on jedyny tak mi pasuje.

– Nie tyle, że chodzi o samą walkę, ale tak wizualnie, ja go szanuję, to jest dobry dzieciak i z tego tytułu dałbym mu właśnie tę walkę. Nawet z nim dyskutowałem parę dni temu na ten temat. Przegadałem to z nim.

Teraz za pośrednictwem social mediów Szeliga potwierdził te doniesienia. Oświadczył, że są takie plany i jest otwarty podjąć się walki na gołe pięści:

– Zobaczymy, czas pokaże. Nie mówię tak i nie mówię nie. Tak jak Popek powiedział, są takie plany, żebyśmy we dwóch zawalczyli na GROMDZIE. Ja jestem jak najbardziej otwarty na taką propozycję. Chętnie bym się podjął takiego wyzwania, czyli Popek vs Szeli, GROMDA, gołe pięści.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) Czas na krwawą ucztę! GROMDA zapowiada kolejne wydarzenie

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.