GROMDA

Grabowski odpowiada Różalowi! Popek nigdy nie wróci do GROMDY?

Szef GROMDY Mariusz Grabowski odpowiedział na jedno z ostatnich nagrań Marcina „Różala” Różalskiego.

Przed kilkoma tygodniami w Internecie pojawiły się skandaliczne nagrania z udziałem „Popka”. Raper zapowiadał w nim obrzydliwe czynności, w tym m. in. kopulację z owczarkami niemieckimi pani lekkich obyczajów.

Cała sytuacja bardzo szybko eskalowała i Paweł Mikołajuw ze skutkiem natychmiastowym został zwolniony z GROMDY. Wiele osób ze świata sportów walki nagrało swoje reakcje, a jedną z nich był „Różal”.

Dziś Różalski zamieścił na swoim Instagramie kilkuczęściowe nagranie, w którym zwraca się w mocnych słowach do szefa GROMDY, pana Mariusza Grabowskiego. Były mistrz KSW zbeształ go za informacje, które do niego doszły – o rzekomym powrocie „Popka” do organizacji walk na gołe pięści.

– Niech ktoś mi powie, że to jest nieprawda, że wcześniej się zaczął 1 kwietnia. Bo jeśli to jest prawda, to zastanawiam się… Te wszystkie slogany wyświechtane, o „zasadach”, itd. o kant ch…ja w takim razie, tak? Jeszcze niedawno biłem brawo panu Grabowskiemu, że go pognał z federacji, za jego słowa, że nie ma miejsca dla takich zachowań. Że chłopacy, którzy tam walczą, nie tolerują i tak dalej. W tym momencie nie, już jest wyprostowane. Wyprostowana jest z…filia i zwyrolstwo tego typa. Nic się nie stało, nie skrzywdził psa? (…) Panie Grabowski, brawa dla pana, dla tych wyświechtanych sloganów… Nie jest powiedziane, że będzie walczył na 100%, ale samo to, że pan się za niego ujmujesz i prostujesz, no to ci gratuluję.

Grabowski odpowiada „Różalowi”!

Długo na odpowiedź nie trzeba było czekać. Mariusz Grabowski otrzymał wiele zapytań od fanów i ustosunkował się do wszystkiego na swoim Instagramie.

Sprawdź!  (VIDEO) Afera na gali MB Boxing Night! Mariusz Grabowski wyrywa pas mistrzowi!

Szef GROMDY jasno zaznaczył, że nie ma, nie było i nie będzie tematu powrotu „Popka”:

Wysyłacie mi nagranie Marcina Różalskiego. Ja i GROMDA tego nie widzimy ze względu na to, że jesteśmy zablokowani. A w odniesieniu do tego nagrania – powiem szczerze, że nie wiem skąd i kto prowadzi Instagrama Marcina, kto wrzuca te wiadomości. Tutaj nie ma możliwości przywracania „Popka” do GROMDY.

My, w przeciwieństwie do innych, zasady mamy. Dlatego jeszcze raz powtarzam: nikt nie będzie przywracał „Popka” do GROMDY. A ktoś jak szuka atencji, niech sobie jej szuka. Jaki w tym momencie jest sens toczyć tę rozmowę i kopać leżącego? Nie ma sensu. Dziś jest 9 marca, nie 1 kwietnia, panie Marcinie, niech pan śpi spokojnie. Zasady mamy i zasady będziemy mieć zawsze. Pozdrawiam.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.