KSW

Jóźwiak ocenia starcie Adamek vs Khalidov! „Nie mówię tego złośliwie, ale…” [WIDEO]

Paweł Jóźwiak nie należy do grona entuzjastów walki wieczoru gali XTB KSW Epic. Prezes organizacji FEN z dużym dystansem wypowiedział się o pomyśle tego zestawienia.

Do tego hitowego starcia dojdzie już 17 lutego w Gliwicach. Gala XTB KSW Epic będzie pierwszą z serii wydarzeń, na których mamy otrzymać pojedynki w różnych formułach. Już na pierwszy ogień idzie bardzo mocne starcie. Tomasz Adamek zmierzy się z legendą polskiego MMA, Mamedem Khalidovem.

To starcie elektryzuje naprawdę wielu kibiców. Żadnego z zawodników nie trzeba nikomu przedstawiać, a do tego obaj mają liczne tytuły na koncie. Walka Adamek – Khalidov toczyć się będzie w klatce, ale na zasadach boksu i w dużych rękawicach do szermierki na pięści.

To jednak nie podoba się Pawłowi Jóźwiakowi. Prezes konkurencyjnej organizacji FEN, który już w ten weekend zawalczy na PRIME 7 z Jackiem Murańskim, w rozmowie z naszym kanałem przyznał, że nie elektryzuje go takie zestawienie. Jedynie, gdyby odbywał się on w małych rękawicach, wówczas dodałby mu krzty emocji.

Sprawdź!  Shamil Musaev podpisał nowy kontrakt z federacją KSW. "Idę po pas!"

– Kompletnie mnie ta walka nie jara. I nie mówię tego złośliwie. Jeszcze żeby ta walka była w małych rękawicach, to by było coś ciekawe, ale… Nie, nie jara mnie ta walka. Wiadomo, że są to dwa duże nazwiska i to tylko tyle. Kompletnie mnie ten pojedynek nie grzeje.

Zobacz inne wywiady przed PRIME MMA 7:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.