GROMDA

Szef GROMDY stanowczo o słowach Scarface’a! Dojdzie do walki z Jokerem? [WIDEO]

Mariusz Grabowski zabrał głos na temat potencjalnego zestawienia „Scarface’a” i „Jokera”.

Panowie mają ze sobą na pieńku i panuje między prywatny konflikt. Oliwy do ognia dolały ich ostatnie wywiady. „Joker” stwierdził, że to „Scarface” nie chce, by doszło do ich pojedynku. Skiermański z kolei skraca temat i niespecjalnie spogląda w kierunku Jakuba Szmajdy.

Powodem takiej kolei rzeczy jest ranking GROMDY. „Scarface” zajmuje w nim 4. pozycję i spogląda w kierunku wyższych miejsc, które okupują kolejno „BALBOA”, „VASYL” i „GORILLA”. Skiermański wolałby się zmierzyć z którymś z tych bijoków, a ewentualną walkę z niżej notowanym „Jokerem” chciałby większą gażę.

Grabowski o konflikcie Scarface’a i Jokera

W studio Fansportu TV gościł Mariusz Grabowski, który sam wypowiedział się w tym temacie. Szef GROMDY nie ingeruje w żadne spory i powtarza, że o tym, kto z kim zawalczy wszyscy dowiedzą się w dzień losowania. Przez to też dyskusja na temat pojedynku „Scarface” vs. „Joker” jest na ten moment zbędna.

Ja w żadne konflikty nie wchodzę, to nie są freak fighty. Ci panowie mają jakiś konflikt i to wyszło przez przypadek. Ja tego nie roztrząsałem – powiedział Grabowski. – Wiadomo, że w GROMDZIE robimy wszystko dla kibiców i z taką wolą, żeby tych chłopaków promować. Jest to walka o najwyższe cele i myślę, że i „Scarface” i „Joker” na to zasługują. I myślę, że taka walka by była bardzo fajna. Ale jak dobrze wiemy, że w GROMDZIE zawodnicy dowiadują się na losowaniu. Dyskusja jest zbędna.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.