GROMDA

Kto kolejny dla Don Diego? Szef GROMDY o pretendentach do walki o pas [WIDEO]

Mariusz Grabowski gościł w studio Fansportu TV, gdzie wypowiedział się na temat kolejnych pretendentów do walki z Don Diego o pas GROMDY. Szef organizacji nie ukrywa, kto ma pierwszeństwo.

Walki na gołe pięści na dobre zagościły w kalendarzu polskich kibiców sportów walki. Kolejna, osiemnasta już, gala GROMDA odbędzie się na początku września. Ostatnie wydarzenie przyniosło rewanż, w którym „Don Diego” na jakiś czas zakończył mistrzowskie zakusy „Balboy”.

Kto będzie kolejnym pretendentem? Patrząc na ranking tuż za plecami Bartłomieja Domalika znajduje się Vasyl Halych. Do ponownego spotkania z Ukraińcem nie pała się jednak sam champion, a na domiar numer 3 z drabinki przegrał ostatnio z debiutującym w walkach na gołe pięści „Fizolem”.

Mariusz Grabowski o kolejnych pretendentach

Szef organizacji GROMDA, pan Mariusz Grabowski, pojawił się w studio FANSPORTU TV, gdzie porozmawiał z Michałem Tuszyńskim. Tam wypowiedział się między innymi na temat konfliktu „Scarface’a” i „Jokera”. Zabrał też głos na temat kolejki do leczącego obecnie uraz „Don Diego”.

Oprócz wymienianych wcześniej bijoków, kolejni w rankingu są właśnie Sebastian Skiermański, Jakub Szmajda, czy „Gorilla”, który przegrał niedawno ze „Słomką”. Pan Grabowski podkreślił, że tak, jak to było wcześniej – najkrótsza droga do pojedynku mistrzowskiego prowadzi przez turniej. Całą wypowiedź szefa GROMDY znajdziecie poniżej.

Sprawdź!  Odejście z GROMDY było błędem? "W jego przypadku to była nietrafiona decyzja" [WIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.