Clout MMA

Kamil Minda zmierzy się z Denisem?! King Kong o kolejnej walce w Clout MMA [VIDEO]

Kamil Minda zabrał głos na temat Denisa Załęckiego. Czy dojdzie do konfrontacji „King Konga” z „Bad Boyem” w klatce Clout MMA?

Doświadczony zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów zadebiutował w ubiegłym roku w świecie freak fightów. Minda nie miał jednak najlepszego wejścia w Clout MMA. Pierwszą walkę z Denisem Labrygą przegrał przez interwencję lekarza, a w kolejnej z Danielem Omielańczukem doznał poważnej kontuzji.

Michał Tuszyński z FANSPORTU TV odwiedził wilanowski klub, gdzie porozmawiał z „King Kongiem” na temat potencjalnych kolejnych pojedynków. Minda przyznał, że chciałby w końcu zaprezentować swoje umiejętności w MMA. Jako potencjalnych oponentów wymienił wspominanego Omielańczuka, Mariusza Wacha, czy „Wielkiego Bu”.

W pewnym momencie rozmowa zeszła też na temat Denisa Załęckiego, którego swego czasu Minda kontuzjował. Kamil docenił toruńskiego „Bad Boya”, a Michał Tuszyński wrócił do wcześniejszego wątku.

– Uważam go za dobrego zawodnika, po prostu głowa mu nie zagrała i dlatego te walki przegrywał. Może, może, może jest jakieś światełko w tunelu i rzeczywiście się odbudował. Mam nadzieję, bo to ciekawy zawodnik – powiedział „King Kong”, który zaraz usłyszał od prowadzącego propozycję: Minda vs. Denis. – Biorę to, też w MMA! (śmiech) Jeśli Dens będzie chciał, jeśli naprawdę wrócił na te sportowe, dobre tory, to jak najbardziej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.