GROMDA

Losowanie GROMDA 14 NA ŻYWO. Znamy całą kartę walk!

Gala GROMDA 14 odbędzie się już jutro 8 września. Dzisiejszego popołudnia doszło do losowania par, które zobaczymy jutro w charakterystycznym ringu. Tym samym znana będzie pełna karta walk GROMDA 14!

To już 14. wydarzenie największej organizacji walk na gołe pięści w Polsce. GROMDA na stałe wpisała się w repertuar kibiców sportów uderzanych. Po tym, jak „Don Diego” został mistrzem nie zwalniamy tempa i czas wyłonić kolejnego pretendenta! W piątek 8 września ponownie w ringu stawią się twardzi bijocy, którzy doskonale wiedzą, że tu nie ma miękkiej gry.

GROMDA 14 PPV: Gdzie oglądać?

Galę GROMDA 14 oglądać na żywo można wyłącznie w PPV. Cena za dostęp do PPV GROMDA 14 zaczyna się już od 34,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kibice walk na gołe pięści wiedzą, że w piątek 8 września pojawią się najlepsi z najlepszych zarówno z Polski, jak i Europy!

W akcji zobaczymy między innymi Łukasza Parobca. Popularny „Goat” jest już o krok od pojedynku z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Ulubieniec publiczności musi jednak przejść kolejną przeszkodę. Na GROMDA 14 jego rywalem będzie Luke Atkin, czyli 3-krotny mistrz w walkach na gołe pięści!

Sprawdź!  "Mnich" rozbity przez zawodnika z Niemiec! "Taeddy" sprawił niespodziankę na GROMDA 12!

-> Oglądaj GROMDA 14 na żywo!

BANER GROMDA

Losowanie Gromda 14 NA ŻYWO

W przeddzień gali GROMDA 14 odbyło się też losowanie i ostatnie face to face bohaterów wydarzenia. Poniżej znajdziecie wyniki oraz nagranie.

Turniej GROMDA 14

  • „SPEJSON” vs „CYCU”
  • „BASQUE” vs „MANIU”
  • „BUŁA” vs „RAGNAR”
  • „KOALA” vs „ARCZI”

Superfighty

  • „GOAT” vs „Loose Cannon”
  • „Taeddy” vs „Scarface”
  • „Reksio” vs „Vasyl”
  • „Paris” vs „Kajfasz”
  • „Wazyl” vs „Siwy”

Zawodnik rezerwowy: „Romuś”

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.