FAME MMA

Szczere słowa gwiazdy FAME! Jednego wieczoru przegrał duże pieniądze! „Wyszedłem z płaczem z tego kasyna”

Powracający do klatki Jakub Flas, czyli „Kubańczyk” w ostatnim wywiadzie opowiedział o swoich poważnych problemach z hazardem.

Freak fighter powraca po ponad 2-letniej przerwie i podczas gali FAME Friday Arena 1 zawalczy w main evencie. Ostatni raz oglądaliśmy go w akcji podczas FAME 9, kiedy to przed czasem szybko pokonał Marcina Malczyńskiego i przedłużył swoją serię do trzech zwycięstw. Wcześniej również w pierwszej rundzie wygrywał z Mateuszem Łapotem oraz „Boxdelem”.

Tym razem stanie do walki z innym raperem Alberto Simao, który przeszedł z nieistniejącego już High League do największej freakowej federacji w kraju. Pojedynek ten odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Zawodnik FAME o przegranych pieniądzach

Po ogłoszeniu walki „Kubańczuk” pojawił się na kanale Duży w Maluchu, gdzie w wywiadzie opowiedział o swoich problemach z hazardem. Co ciekawe, nie jest pierwszym freak fighterem, który zdecydował się na takiego wyznanie. Wcześniej „Don Kasjo” opowiadał o ogromnych kwotach, jakie przegrał w kasynie.

Teraz zawodnik FAME zdradził, że na początku swojej muzycznej kariery jednego dnia w kasynie był w stanie przegrać aż 40 tysięcy złotych:

Sprawdź!  Dubiel zrewanżuje się za Pandora Gate? Konopskyy komentuje doniesienia o walce w FAME!

– Zarobiłem 40 tysięcy z kawałka „Zwykły chłopak” i przegrałem wszystko w kasynie w jeden wieczór i wyszedłem z płaczem z tego kasyna. Pamiętam, że zablokowałem się na dowód, była taka możliwość, że można się zablokować, bo zaczynałem mieć problem z grami hazardowymi, z kasynami. Wtedy zaczynaliśmy grać pierwsze koncerty, tu imprezka, kasyno.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.