Clout MMA

Ogromne pieniądze dla Fonfary! Zdradził, ile zarobi na pojedynku z Najmanem!

Andrzej Fonfara w ostatnim wywiadzie zdradził, jak wyglądają jego zarobki w Clout MMA. Ujawnił, ile zarobi na pojedynku z Marcinem Najmanem.

Były pięściarz ma na swoim koncie 36 zawodowych walk. Zwyciężył 30 z nich, w tym 18 przez nokaut. Sięgnął m.in. po tytuł mistrza świata IBO w kategorii półciężkiej, a w 2019 roku oficjalnie ogłosił przejście na sportową emeryturę.

Fonfara o gaży w Clout MMA

Od dłuższego czasu pomiędzy zawodnikami jest duży konflikt, jednak Fonfara pytany o starcie z „El Testosteronem” twierdził, że do takiego nie dojdzie, gdyż nie ma ono większego sensu. Ostatecznie zmienił zdanie i nie ukrywa, że przekonały go do tego pieniądze.

W ostatnim wywiadzie dla Super Expressu Fonfara został zapytany o to, jak gaża z Clout MMA wypada na tle tej, którą dostał za pojedynek o mistrzowski pas WBC z Adonisem Stevensonem. Na walce z Kanadyjczykiem zarobił nieco ponad 100 tysięcy dolarów, a teraz przyznał, że kwota jest bardzo podobna:

– Bardzo podobnie. Chcę z Marcinem załatwić nasze prywatne sprawy, ale gdybym miał dostać za to grosze, to bym nie wziął tej walki. Federacja Clout MMA najpierw zaproponowała mi finanse, a dopiero potem okazało się, z kim będę walczyć.

– Gdyby w grę wchodziły podobne pieniądze, ale rywalem miałby być ktoś mocniejszy, ktoś, kto bije się w MMA od dawna, to bym w to nie wszedł, bo to nie mój sport. No ale padło nazwisko Najmana, więc dlatego się zgodziłem. To nie jest mocny przeciwnik.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.