Clout MMA

Szachta zabrał głos! Reaguje na oświadczenia kibiców Elany Toruń i Ruchu Chorzów! [WIDEO]

Bartosz Szachta, który jest przyjcielem Denisa Załęckiego, zabrał głos w sprawie oświadczeń wydanych przez dwie ekipy kibicowskie.

„Bad Boy” z każdym pojedynkiem zawodzi kibiców coraz bardziej. Przegrał przez dyskwalifikację z Tyburskim, wyszedł z klatki w trakcie walki z Omielańczukiem, a teraz zaliczył kompromitację w starciu z „Wielkim Bu”. Przed galą Clout MMA 3 skierował w stronę rywala sporo mocnych słów, jednak gdy doszło do pojedynku, kładł się po każdym uderzeniu, unikając jakiejkolwiek konfrontacji.

Na freak fightera spadła fala krytyki, jednak z całą pewnością nie spodziewał się tego, jakie konsekwencje pociągną za sobą jego występy. Załęcki znany z tego, że był chuliganem Elany Toruń wielokrotnie przed walkami opowiadał o świecie kryminalnym i kibicowskim.

W końcu po ostatniej porażce do sieci trafiły oświadczenia kibiców Elany Toruń oraz Ruchu Chorzów. Obie ekipy odcięły się od Denisa Załęckiego. W wiadomość, które pojawiły się na social medich chuligani przekazali, że nie mają i nie chcą mieć z nim nic wspólnego.

O oświadczenia zapytany został przyjaciel Denisa, a także sympatyk Elany Bartosz Szachta, który rozmawiał z portalem fansportu.pl. W wywiadzie skomentował stanowczą reakcję środowiska kibicowskiego:

Sprawdź!  Wielki Bu boi się rewanżu?! Denis Załęcki atakuje rywala i proponuje walkę 2 vs 2!

– Nie jestem żadnym przedstawicielem Elany Toruń, jestem zwykłym kibicem. W ogóle chcę uciąć temat kibicowskie, tematy gangsterskie. A jeśli chodzi o oświadczenie, trzeba uszanować to, co jest i tyle. I chcę już zakończyć ten temat.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.