UFC

Wstrząsająca historia mistrza UFC. Sean Strickland zalał się łzami na wywiadzie [WIDEO]

Mistrz wagi średniej UFC Sean Strickland podzielił się dramatyczną historią ze swojego dzieciństwa. Amerykanin miał ogromne problemy z powstrzymaniem emocji na wywiadzie.

Mistrz wagi średniej UFC to zdecydowanie jedno z największych zaskoczeń ubiegłego roku w MMA. Strickland najpierw pokonał pewną decyzją Nassourdine’a Imavova, choć walkę przyjął na zaledwie kilka dni przed wydarzeniem, a pół roku później w 2. rundzie skończył Abusa Magomedova.

W związku z urazem Dricusa Du Plessisa zgodził się na starcie o pas przeciwko Israelowi Adesanyi. Choć był skazywany na sromotną klęskę, Sean Strickland zdominował Nigeryjczyka i zasiadł na tronie wagi średniej. Już niebawem przystąpi do pierwszej obrony. Na UFC 297 zmierzy się ze wspominanym Afrykanerem.

Sean Strickland zalał się łzami

Przy okazji gali UFC 296 Strickland udzielił długiego wywiadu Theo Vonowi w podcaście This Past Weekend. Sean opowiedział o swoich przeżyciach z dzieciństwa. Amerykanin nie pochodził z patologicznego domu, gdzie jego ojciec znęcał się nad matką.

Byłem w 3. albo 4. klasie, spałem w pokoju mamy. Bałem się, że tata ją zabije. Spałem przy drzwiach, pod łóżkiem, koło drzwi. Któregoś dnia wlazłem pod łóżko. Rodzice ze sobą wojowali. Wlazł na nią i powiedział: „dzisiaj cię k…wa zap…dolę”. Może to był tylko dziki seks, sam nie wiem.

Tak, czy owak, leżałem pod łóżkiem, a on w pewnym momencie zaczął ją dusić. Wyskoczyłem i chwyciłem pierwszą rzecz, jaką miałem pod ręką. Była to gitara. Roz…bałem mu ją na głowie i zadzwoniłem po policę. Aresztowali go a moja głupia matka zapłaciła za niego kaucję.

Sean wspomniał też o tym, jak z czasem tracił wiarę w Boga, po czym zalał się łzami. Mistrz UFC nawiązał też do słów Dricusa Du Plessisa, który powiedział mu na konferencji: „myślisz, że ojciec zlał ci d…pę? Jak spotkamy się w oktagonie, wrócą ci najgorsze wspomnienia z dzieciństwa”.

Jak Dricus zaczyna o tym wspominać i żartować z tego g…wna – stary, nie masz zielonego pojęcia – powiedział Strickland.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.