GROMDA

Świetna forma Parobca! Face-to-face z Don Diego przed dzisiejszą galą GROMDA 15 [WIDEO]

Za nami oficjalna ceremonia przed galą GROMDA 15. Poznaliśmy wszystkie zestawienie, a zawodnicy mieli okazję stanąć twarzą w twarz.

Podczas dzisiejszego wydarzenia zobaczymy wiele ciekawych pojedynków. Z całą pewnością najbardziej elektryzują superfighty. Dojdzie bowiem do walki Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem o mistrzowski pas, „Balboa” zmierzy się z Simonem Henriksenem, a w ringu GROMDY zadebiutuje „Popek”.

Galę na żywo możesz obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

W czwartek zawodnicy mieli okazję po raz ostatni przed walką stanąć twarzą w twarz. W main evencie widać było wyraźną różnicę warunków fizycznych. „Goat” jest wyższy i cięższy, ale także w znacznie lepszej formie fizycznej niż w ostatnich starciach.

Sprawdź wywiady przed galą GROMDA 15:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.