GROMDA

Popek twarzą w twarz z rywalem! Face-to-face przed galą GROMDA 15! [WIDEO]

Za nami oficjalna ceremonia przed galą GROMDA 15. Już jutro do ringu wejdzie „Popek”, który po raz pierwszy spróbuje swoich sił w brutalnych walkach.

W ten piątek o godzinie 20:00 rozpocznie się fenomenalne wydarzenie. Starcia na gołe pięści bez wątpienia dostarczą kibicom ogromnych emocji, zwłaszcza z tak mocną kartą walką, jaką tym razem przygotowała GROMDA.

Galę na żywo możesz obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Między innymi czeka na nas debiut „Popka”. Raper, który ma za sobą pojedynki w KSW, tym razem zawalczy na gołe pięści. Czeka go jednak trudne wyzwanie, gdyż jego przeciwnikiem jest niepokonany chuligan, który bił się już w innych organizacjach.

Podczas czwartkowej ceremonii zawodnicy stanęli twarzą w twarz i wyraźnie można było zobaczyć znaczną przewagę kilogramów po stronie „Popka”:

Sprawdź wywiady przed galą GROMDA 15:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.