GROMDA

Face to face Balboa vs The Savage! Kibice skazują gwiazdę KOTS na porażkę [WIDEO]

Już dzisiaj gala GROMDA 15, a do akcji powraca gwiazda King Of The Streets, czyli popularny Simon „The Savage” Henriksen.

Co ciekawe, o jego pojedynku dowiedzieliśmy się w ostatniej chwili. Sam rywal Bartłomiej Domalik zdradził, że otrzymał telefon dopiero w drodze na czwartkową ceremonię. Przyznał jednak, że nie ma dla niego różnicy, z kim będzie się mierzył na dzisiejszym wydarzeniu.

Galę na żywo możesz obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

„The Savage” wierzy w siebie i zamierza sprawić niespodziankę, gdyż znaczna większość kibiców stawia na zwycięstwo Polaka. Czeka go jednak bardzo trudne zadanie, bowiem „Balboa” to świetny zawodnik, który przegrał jedynie z niepokonanym mistrzem.

Sprawdź wywiady przed galą GROMDA 15:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.