UFC

Strickland odpowiada Rockholdowi! „Wyglądasz na ci*ę, co kłapie dziobem, obrywa i dzwoni na policję”

Sean Strickland nie pozostał bierny na słowa Luke’a Rockholda. Były mistrz zaakceptował wstępnie walkę z wygranym starcia wieczoru UFC Vegas 33. Popularny „Tarzan” odniósł się do słów rywala za pośrednictwem Instagrama.

Akcja

Luke Rockhold gościł ostatnio w Submission Radio. Wypowiedział się między innymi o ofercie złożonej przez Danę White’a, który zaproponował mu Seana Stricklanda. Jak wcześniej były mistrz dywizji średniej nie widział sensu w tym zestawieniu, tak teraz zmienia narrację. Uważa, że ta walka ma sens.

Dodatkowo we wspomnianym wywiadzie Rockhold nazwał potencjalnego rywala nikim i je*anym idiotą. Takie słowa nie mogły zostać odpuszczone przez „Tarzana”.

Reakcja

Sean Strickland na konferencji prasowej jasno wyraził swoje stanowisko, na temat rankingów. Obraźliwe słowa Luke’a, który w ostatnim występie roku poległ z Janem Błachowiczem, odnosiły się do stwierdzenia „Tarzana” na temat zabicia kogoś w oktagonie. Ten na Instagramie zaznaczył, że z chęcią dopadnie Rockholda… Niekoniecznie w klatce:

– Wszystko co mówisz, może być prawdą. Ale wiedz jedno. Możemy nigdy nie zawalczyć. Nie obchodzi mnie walka na ego. Lubię dostać kasę za coś, co lubię. Ale jedno, k*rwa, wiedz. Nie będziesz żył w mojej okolicy napier*alając na mnie jadaczką i myśląc, że nie dostaniesz w mordę.

– Nie musimy walczyć, naprawdę, luz. Ale wpadnę do ciebie do RVCA. Poczekam na parkingu, podejdę i je*nę cię w gębę. Wyglądasz na ci*ę, co kłapie dziobem, obrywa i dzwoni na policję. Taki z ciebie je*any kozak… Przyjąłbym wykroczenie za uderzenie ciebie i patrzenie, jak twoja głowa odbija się od podłogi.

– Nie musimy walczyć. Ale nie oczekuj, że dam ci napier*alać na mnie, bo wpadnę i skopię ci mor*ę.

Sean Strickland w ubiegłym tygodniu zwyciężył jednogłośnie w walce wieczoru UFC Vegas 33, gdzie rywalem był Uriah Hall. Spekulacje na temat starcia z Rockholdem mówią, że pojedynek odbędzie się na UFC 268.

Sprawdź!  Dana White nie rozumie krytyki walki Chimaev vs. Diaz. "Wszyscy chcą to zobaczyć!"

Źródło: MMA Fighting, Instagram

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.