KSW

Haratyk w finale turnieju KSW Epic! Nokautuje Wójcika w pierwszej rundzie [WIDEO]

Poznaliśmy zwycięzcę drugiego półfinału turnieju na XTB KSW Epic! O walkę o pas wagi półciężkiej zmierzyli się ze sobą Rafał Haratyk oraz Marcin Wójcik.

Turniej XTB KSW Epic to kolejny powrót do przeszłości organizacji. Jak przed laty, tak i teraz czterech wojowników mierzyło się w zawodach, które odbywały się jednego wieczoru. Stawka była niemała: zwycięzca zgarniał wakującą koronę kategorii półciężkiej.

W drugim półfinale doszło do polsko-polskiego starcia. Co więcej, obaj zawodnicy reprezentowali grupę Artnox Artura Gwoździa. Rafał Haratyk zachwycał oczy kibiców w organizacjach Babilon MMA oraz ACA, aż w końcu w ubiegłym roku trafił do KSW. Tu już w 1. rundzie ciężko znokautował Ivana Erslana i otrzymał szansę w turnieju. W głosowaniu kibiców jego przeciwnikiem został wybrany Marcin Wójcik. „Gigant” powrócił do KSW w listopadzie i już w 2. odsłonie znokautował podbródkiem da Silvę.

Odbierz darmowe 30 zł + 3x Zakład bez ryzyka do 100 zł i graj na żywo!

KSW Epic: Haratyk vs Wójcik – RELACJA

RUNDA 1

Haratyk zaczął od szachowania pozycją, szukał skrócenia dystansu. Dobra kontra Rafała, uchylił się przed lewym rywala i sięgnął prawym sierpem. Wójcik zaatakował prawym, posłał też serię w zwarciu. Dużo krótkich serii z obu stron, mocne kolano „Giganta”. Haratyk oberwał kilkoma ciosami w klinczu, ale po rozerwaniu sam dobrze trafił w stójce i zaliczył nokdaun! Salwa młotków z góry i Rafał Haratyk awansuje do finału!

Sprawdź!  Wrzosek zabrał głos po strzelaninie w Holandii! Zaskakująca reakcja na niebezpieczną sytuację

Wynik: Rafał Haratyk wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.