KSW

Mamed Khalidov żartuje z Marcina Najmana: „Do kogo jestem podobny? Jak patrzę w lustro…”

Mamed Khalidov postanowił zażartować z Marcina Najmana. Zapewne możemy spodziewać się mocnej odpowiedzi freak fightera, który zawsze reaguje na tego typu zaczepki.

Kilka dni temu na Stadionie Narodowym odbyło się spotkanie z dziennikarzami oraz face-to-face przed galą Colosseum 2. Pojawił się tam m.in. były mistrz Mamed Khalidov, który w main evencie wydarzenia zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem.

Mamed żartuje z Najmana

Federacja KSW postanowiła nakręcić i opublikować kilka krótkich materiałów promocyjnych. Cześć z nich to humorystyczne filmiki jak ten poniższy z udziałem mistrza Jakuba Wikłacza:

Pojawił się również materiał z Mamedem Khalidovem, który zażartował z popularnego freak fightera Marcina Najmana. Na Stadionie Narodowym ze strony KSW padło takie pytanie:

– Do kogo jesteś podobny wizualnie?

– Do kogo? Z czego? – dopytał Mamed.

– No jak tak patrzysz na siebie.

Kurde, jak patrzę na siebie w lustro… Marcin Najman. Marcin… – odpowiedział Mamed, po czym zaczął się śmiać.

Sprawdź!  Trener Okniński o rewanżu Janikowskiego z Kołeckim: "Szkoda zdrowia Janikowskiego. Damian już jest rozbity i po co mu kolejny nokaut"

– Do kogoś jesteś podobny, ale stylem walki?

No wiadomo, przecież powiedziałem przed chwilą – zakończył były mistrz KSW.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.