GROMDA

Spięcie na losowaniu przed GROMDA 14! Scarface skomentował zachowanie Taeddy’ego [WIDEO]

Podczas ceremonii losowania przed GROMDA 14 doszło do dość rzadkiego wydarzenia. „Scarface” spiął się z „Taeddym” i odepchnął Niemca.

-> Galę GROMDA 14 obejrzysz wyłącznie w PPV

Czternaste wydarzenie pod szyldem GROMDA zapowiada się niezwykle ekscytująco! Na kibiców czeka wiele emocjonujących walk, podczas których spodziewać się można potężnej młócki i ciężkich nokautów. Pojawią się znani bijocy, jak i debiutanci w organizacji.

Galę GROMDA 14 obejrzeć można wyłącznie w systemie PPV. Kliknij w baner i wybierz swój pakiet!

BANER GROMDA

Na losowaniu par turniejowych i superfightów przed GROMDA 14 dowiedzieliśmy się, że Sebastian Skiermański zmierzy się z „Taeddym”. Niemiec zwyciężył w turnieju na 12. edycji, a tym razem zmierzy się z bardzo doświadczonym polskim bijokiem. Na face to face obu panów doszło do spięcia, które zakończyło się odepchnięciem Rabiegi przez „Scarface’a”.

W rozmowie z Fansportu.pl Skiermański opowiedział o zajściu ze swojej perspektywy:

Testosteron buzował, wrzało tam, było bardzo bardzo wnikliwe face to face. Zresztą ja nie wiem, czy to on mnie tak odebrał, czy to ja jego? Ja mam taki poker face, jaki mam, zawsze patrzę przeciwnikowi głęboko w oczy. (…) Zaczął mnie miziać noskiem o nosek, wykrzywianie głowy takie nonszalanckie, prowokacyjne. W pewnym momencie dostawił mi czoło do czoła, to go odepchnąłem i pogroziłem paluszkiem. Tak się nie robi, to nie ten klimat. To nie FAME, ani inne takie organizacje, które na tym bazują – powiedział „Scarface” dodając, że nieporozumienie zostało wyjaśnione.

Sprawdź!  Znamy datę GROMDA 6! W wielkim finale Tomasz "Zadyma" Gromadzki zawalczy z Vasylem Halychem o 100 tysięcy złotych

Sprawdź wywiady przed GROMDA 14.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.