GROMDA

Don Diego zdradza ambitne plany! „Chcę zdobyć tytuł mistrza Polski w…”

Gościem na gali GROMDA 14 będzie „Don Diego”. Mistrz organizacji w rozmowie z kanałem Fansportu.pl zdradził swoje plany na najbliższe miesiące.

-> Kliknij i oglądaj GROMDA 14 na żywo!

Kubiszyn związany jest z GROMDĄ od 2. edycji i jeszcze nie zaznał smaku porażki. Co więcej, przed kilkoma miesiącami spotkał się z Bartłomiejem Domalikiem i zwyciężył w starciu o pas mistrzowski organizacji walk na gołe pięści. Niewykluczone, że w piątek 8 września poznamy jego kolejnego oponenta!

Galę GROMDA 14 obejrzeć można wyłącznie w systemie PPV. Kliknij w baner i wybierz swój pakiet!

BANER GROMDA

Obecnie „Don Diego” korzysta z zasłużonego wolnego. W rozmowie z kanałem Fansportu.pl nie ukrywał, że to pierwszy raz od dawna, gdy faktycznie w pełni korzysta z wakacji. Te jednak niebawem dobiegną końca, a mistrz GROMDY ujawnił plany na najbliższe miesiące:

– Teraz po GROMDZIE będę powoli wchodził w taki cykl przygotowawczy. Na pierwszy rzut chciałbym przygotować się i zdobyć tytuł mistrza Polski w boksie olimpijskim. Brąz mam, srebro mam, brakuje tylko złota. (…) Z tego co pamiętam, to jest 5-10 grudnia. I w sumie, gdyby to się dobrze potoczyło, to może później i w grudniu bym zawalczył na GROMDZIE? Idealne przygotowania pod jakąkolwiek walkę.

Sprawdź wywiady przed GROMDA 14.

Sprawdź!  Oficjalna zapowiedź piątkowej gali GROMDA 5: "Nie ma miękkiej gry" [WIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.