KSW

Soldić zamierza skończyć Mameda! Zobaczymy kolejny nokaut w jego wykonaniu? „Mogę jeść więcej. Mam moc, kondycję, jestem gotowy na sto procent”

Roberto Soldić zabrał głos w sprawie zbliżającego się pojedynku na gali KSW 65. W main evencie wydarzenia zmierzy się z mistrzem dywizji średniej Mamedem Khalidovem.

Dla Soldicia będzie to 23 pojedynek w karierze. Fighter zamierza dołączyć do Mateusza Gamrota i zapisać się na kartach historii jako kolejny podwójny mistrz KSW. Według bukmacherów oraz dużej części kibiców tak właśnie się stanie, gdyż wydaje się, że gwiazda organizacji jest nie do zatrzymania.

Soldić aktualnie jest rozpędzony serią 6 zwycięstw. W całej karierze wygrał 19 z 22 pojedynków, w tym aż 16 przez nokaut. Fighter ma potężne uderzenie, co potwierdza każdy znokautowany przez niego zawodnik. Już podczas debiutu w KSW odebrał Borysowi Mańkowskiemu mistrzowski tytuł i rozbił go tak brutalnie, że narożnik poddał walkę po trzeciej rundzie.

Następnie po porażce zrewanżował się i znokautował Du Plessissa, również przez KO pokonał Bohrera i Kaszubowskiego. W kolejnym starciu tym razem przez decyzję wygrał z Pietrzakiem, a w dwóch ostatnich pojedynkach pokonał przez nokaut techniczny Materlę i Kincla.

Tym razem fighter ponownie zamierza skończyć swój pojedynek przed czasem, co przyznał w rozmowie z GNP TV. Najpierw jednak zabrał głos w sprawie swoich przygotowań do tej walki. Co ciekawe, miał okazję sparować m.in. z czołowym półciężkim UFC Aleksandarem Rakiciem.

Sprawdź!  Kołecki o ciosach Szostaka: "To nie były ciosy, które bym odczuł. Przypominały, że mam rękę wyżej podnieść"

– [Transkrypcja lowking.pl] Nic nie zmieniłem poza jedzeniem. Mogę jeść nieco więcej. Mam moc, kondycję. Jestem gotowy na historyczną walkę w KSW. Na sto procent – przyznał i dodał – To jedna z największych walk w historii KSW, ale podoba mi się to, bo lubię presję. Uwielbiam to. MMA to moje życie.

– Gdy zamkną się drzwi klatki, cały czas będzie szacunek, ale będę nieustannie nacierał. Chcę kończyć walki. Po wszystkim podam mu rękę. To biznes. Idę po drugi pas i jestem na to gotowy. Zawsze szukam skończenia, ale z tym gościem będę musiał bardzo na wszystko uważać. Spróbuję go skończyć. Pójdę na niego, będzie mój styl.

KSW 65 – kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto wygra walkę wieczoru. Według ekspertów jednogłośnym faworytem jest Roberto Soldić, na którego kurs wynosi 1.45. Na wygranej Mameda Khalidova możemy się nieźle wzbogacić, ponieważ kurs na zwycięstwo Polaka to aż 2.75!

Galę KSW 65 obstawisz tutaj – u legalnego bukmachera firmy STS, która oferuje różne warianty na każdą z walk. Rejestracja zajmuje 30 sekund! Otwierając konto na start zgarniesz bonus w postaci darmowego zakładu za 29 zł, za które będziesz mógł obstawić galę KSW 65! Dodatkowo… zakład bez ryzyka do 200 zł! Tylko dla nowych klientów.

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski trenuje wysokie kopnięcia. Zaskoczy Jurasa w walce na KSW 61? [WIDEO]

-> Otwieram konto w STS!

Kurs na zwycięstwo Roberto Soldica przed czasem wynosi 1.95, natomiast na to, że Mamed pokona Chorwata przed czasem aż 3.75!

Według większości kibiców raczej nie ma szans na to, aby starcie potrwało pełen dystans, czyli aż pięć rund. Kurs na to, że walka zakończy się przed czasem wynosi 1.30.

Źródło: lowking.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.