KSW

Dudek rozbity w drugiej rundzie! Humburger wygrywa przez nokaut [WIDEO]

W drugiej najważniejszej walce karty KSW 91 doszło do pojedynku w wadze średniej. Dominik Humburger zmierzył się z Adrianem Dudkiem.

Obaj panowie tego wieczoru mieli zmierzyć się z innymi rywalami. Pierwotnie przeciwnikiem Czecha był Albert Odzimkowski, który wypadł z rozpiski KSW 91 z powodu choroby. Organizacja musiała zamieszać i postanowiła, że Humburger zmierzy się z fanatykiem BKS Stal Bielsko-Biała.

Humburger do tego starcia podchodził po pierwszej przegranej w karierze. Tę podczas KSW 86 zapewnił mu Michał Michalski. Wcześniej zaś Dominik nokautował w 2. rundzie Borysa Borkowskiego oraz rozbił Jorge Luiza Bueno.

Dudek w KSW debiutował w 2021 roku, przyjmując walkę na zastępstwo. Wówczas pokonał go Alexandar Ilić. Reprezentant DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała, nim powrócił do okrągłej klatki, znokautował przeciwnika poza organizacją. W ubiegłym roku spotkał się z Dvorakiem, którego zdominował na pełnym dystansie.

KSW 91: Humburger vs Dudek – RELACJA

RUNDA 1

Dudek agresywnie rozpoczął od postraszenia prawym, przeszedł zaraz do klinczu na siatce. Polak pracował nad obaleniem, ale uciekł mu Humburger. Potężny low kick „Banana”! Zachwiało Czechem. Kolejny klincz, mocne kolano Adriana. Dudek poluje na potężne low kicki i świetnie dociska do siatki Dominika, który jednak odwraca sytuacje i notuje sprowadzenie! Miał już pozycję boczną, ale uciekł mu Dudek. Humburger ruszył w końcu z mocnym atakiem, trafił „Banana”, który uciekł mu z siatki. Potężne ciosy pod siatką, ale obaj zawodnicy ustali i dotrwali do końca rundy.

Sprawdź!  Wrzosek rozumie decyzję Sarary. Zdradził, za ile sam wszedłby do freak fightów! [WIDEO]

RUNDA 2

Dudek szukał mocnych ciosów od pierwszych sekund, ale wyglądał dużo gorzej kondycyjnie od oponenta. Humburger krąży i kąsa Polaka odbierając mu tlen i miejsca. Latające kolano Czecha! Nie trafił czysto, „Banan” stawia się rywalowi, który załadował potężny prawy! Powrócił jeszcze na nogi Dudek, ale Dominik Humburger wygrywa po salwie ciosów!

Wynik walki: Dominik Humburger wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.