KSW

Zmiana kursów na walkę Soldić vs Khalidov! Chorwat jeszcze większym faworytem przed KSW 65

To już w sobotę! Hitowa gala KSW 65, gdzie w walce wieczoru zobaczymy pojedynek dwóch mistrzów – legenda KSW, Mamed Khalidov zmierzy się z ogromnym talentem Roberto Soldicem! Kursy bukmacherskie Mamed Khalidov vs Roberto Soldić. KSW 65 – kursy bukmacherskie.

Mamed Khalidov vs Roberto Soldić – kursy bukmacherskie

Mamed Khalidov to absolutna legenda i największa gwiazda w ponad 15-letniej historii KSW. Aktualnie panujący mistrz kategorii średniej jest najstarszym czempionem, a do tego zawodnikiem, który aż trzykrotnie sięgał po tytuły mistrzowskie. Już w 2009 roku reprezentant Arrachionu Olsztyn zawiesił na swoich biodrach pas kategorii półciężkiej. Sześć lat później po pokonaniu Michała Materli usiadł na tronie dywizji średniej. Tytuł zwakował trzy lata później, lecz w październiku minionego roku powrócił do walk mistrzowskich i ponownie sięgnął po pas, kiedy to w 36 sekund znokautował Scotta Askhama jednym z najbardziej efektownych nokautów 2020 roku na świecie. W całej karierze Khalidov stoczył 44 pojedynki, z których 31 kończył przez nokauty lub poddania. Teraz czeka go bardzo duże wyzwanie…

Sprawdź!  Armen Stepanyan vs. Michał Domin na KSW 63 w Warszawie

Roberto Soldić jest uważany za jednego z najniebezpieczniejszych zawodników w Europie. Na swoją renomę zapracował fenomenalnymi zwycięstwami, które najczęściej dopisywał do rekordu po spektakularnym znokautowaniu przeciwników. Już w pierwszym starciu dla KSW, 22-letni ówcześnie Chorwat, zmierzył się z Borysem Mańkowskim i zupełnie zdemolował panującego mistrza. „Robocop” zdobył pas i został drugim najmłodszym czempionem w dziejach organizacji KSW. Reprezentant UFD Gym wejdzie do klatki po passie 6 zwycięstw, a pięć z tych wygranych bojów kończył przez nokaut, trzykrotnie w pierwszej odsłonie. W całej swojej karierze Soldić 16 razy odprawiał przeciwników za pomocą uderzeń i kopnięć.

Transmisja KSW 65 odbędzie się na platformie Viaplay!

KSW 65 – kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto wygra walkę wieczoru. Według ekspertów jednogłośnym faworytem jest Roberto Soldić, na którego kurs wynosi 1.45. Na wygranej Mameda Khalidova możemy się nieźle wzbogacić, ponieważ kurs na zwycięstwo Polaka to aż 2.75!

Galę KSW 65 obstawisz tutaj – u legalnego bukmachera firmy STS, która oferuje różne warianty na każdą z walk. Rejestracja zajmuje 30 sekund! Otwierając konto na start zgarniesz bonus w postaci darmowego zakładu za 29 zł, za które będziesz mógł obstawić galę KSW 65! Dodatkowo… zakład bez ryzyka do 200 zł! Tylko dla nowych klientów.

Sprawdź!  Rekordowe pieniądze dla Mameda i Soldicia! Wiemy, ile zarobili za walkę na KSW 65!

-> Otwieram konto w STS!

Kurs na zwycięstwo Roberto Soldica przed czasem wynosi 1.95, natomiast na to, że Mamed pokona Chorwata przed czasem aż 3.75!

Według większości kibiców raczej nie ma szans na to, aby starcie potrwało pełen dystans, czyli aż pięć rund. Kurs na to, że walka zakończy się przed czasem wynosi 1.30.

Pełną ofertę na galę KSW 65 przygotowaną przez STS znajdziecie tutaj.

Otwórz konto w STS i zgarnij na start bonus w postaci darmowego zakładu za 29 zł i zakładu bez ryzyka do 200 zł!

Karta walk KSW 65:

Walka wieczoru

  • Mamed Khalidov vs Roberto Soldić

Walka o pas wagi piórkowej

  • Daniel Torres vs Salahdine Parnasse

Pozostałe walki

  • Damian Stasiak vs Lom-Ali Eskiev
  • Roman Szymański vs Mateusz Legierski
  • Michał Kita vs Marek Samociuk
  • Adam Niedźwiedź vs Miroslav Brož
  • Damian Piwowarczyk vs Marc Doussis
  • Anita Bekus vs Magdaléna Šormová
  • Patryk Likus vs Alexander Lööf
  • Shamad Erzanukaev vs Bartosz Rewera

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.