UFC

Smith wygrał przez poddanie na UFC 301! Skończył niepokonanego Brazylijczyka [WIDEO]

Szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności przed rodakami podczas UFC 301 otrzymał Vitor Petrino. Brazylijczyk zmierzył się w oktagonie z Anthonym Smithem.

Petrino, jak wielu przed nim, do UFC trafił przez Dana White Contender Series. „Icao” znokautował w 2. rundzie swojego rodaka i po dziś dzień kontynuował serię zwycięstw nieprzerwanych porażką. W najlepszej lidze MMA na świecie Vitor Petrino odniósł cztery wygrane, poddając między innymi Marcina Prachnię.

Podczas UFC 301 na Brazylijczyka czekało nie lada wyzwanie. Jego rywalem był bardzo doświadczony Anthony Smith. Amerykanin w Rio de Janeiro stawił się na swoją 57. zawodową walkę w MMA. „Lionheart” mimo zaledwie dwóch zwycięstw w ostatnich pięciu bojach zajmował 10. lokatę w rankingu kategorii półciężkiej.

UFC 301: Smith vs. Petrino

RUNDA 1

Petrino zaczął walkę od szybkiego lewego prostego, którym chciał otworzyć Smitha. Amerykanin kopał rywala po nogach i posyłał krótkie ciosy, ale Brazylijczyk mocno go trafiał w głowę. Petrino spróbował ciosów na korpus, ale dał się złapać w gilotynę! „Lionheart” nie puścił uścisku po slamie na matę i poddał niepokonanego Vitora Petrino!

Sprawdź!  Roberto Soldić zostanie mistrzem UFC? "To liga mistrzów. Najpierw dostanę kontrakt, potem pokażę wszystkim..."

Wynik walki: Anthony Smith wygrał przez poddanie w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.