UFC

Pereira demoluje na UFC 301! Poddał Ukraińca w 1. rundzie [WIDEO]

Szybki powrót do oktagonu w Rio de Janeiro zaliczył Michel Pereira. „Demolidor” podczas UFC 301 stanął w szranki z Ihorem Potierią.

Brazylijczyk zasłynął z nieszablonowego stylu, którym niejednokrotnie zaskakiwał swoich oponentów także w UFC. Salta na rywali na macie, okrężne kopnięcia na głowę po odbiciu z klatki to dla „Demolidora” jest, a w zasadzie był, chleb codzienny. Od pewnego czasu Michel Pereira uspokoił swoje zapędu. Do walki na UFC 301 wychodził po zdemolowaniu Michała Oleksiejczuka, co miało miejsce w marcu.

Po drugiej stronie klatki znalazł się trenujący w WCA Ihor Potieria. Ukrainiec do największej organizacji MMA na świecie trafił w 2021 roku po znokautowaniu Łukasza Sudolskiego w Dana White Contender Series. Od tamtej pory stoczył 5 walk, z których zwyciężał w dwóch. Potieria znokautował w pożegnalnej walce Mauricio „Shoguna” Ruę, a przed kilkoma miesiącami pokonał Roberta Bryczka.

UFC 301: Pereira vs. Potieria

RUNDA 1

Pereira szybko otworzył prawym kopnięciem na wątrobę, które skończyło Oleksiejczuka. I zaraz posłał Potierię na deski, zaatakował kopnięciem po backflipie i poddał gilotyną na stojąco! Powtórki pokazały jednak, że częściowo kopnięcie Brazylijczyka trafiło rywala w głowę, co jest akcją nielegalną. Mimo wszystko…

Sprawdź!  Relacja prosto z Miami! Dziennikarz udał się na UFC 299! [WIDEO]

Wynik walki: Michel Pereira wygrał przez poddanie w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.