GROMDA

Scarface odpowiedział Jokerowi! Wyjaśnią dawny konflikt w GROMDZIE? [VIDEO]

Sebastian „Scarface” Skiermański odpowiedział na ostatnią wypowiedź Jakuba „Jokera” Szmajdy.

Zawodnicy GROMDY niejednokrotnie powtarzają, że choć w ringu okładają się na gołe pięści i jeden z nich musi skończyć jako przegrany, to po walce oddają sobie szacunek. Tak jest w zdecydowanej większości przypadków, choć zdarzają się wyjątki. Prywatny konflikt  mają też ze sobą Jakub Szmajda i Sebastian Skiermański. Popularny „Scarface” to jedna z twarzy GROMDY i wielokrotny uczestnik gal tej organizacji. „Joker” w rozmowie z FANSPORTU TV nie chciał rozwlekać się na temat sporu z zawodnikiem z Aleksandrowa Kujawskiego, ale przyznał, że to właśnie „Człowiek z blizną” nie chciałby, by doszło do ich pojedynku:

Scarface odpowiedział Jokerowi!

GROMDA zamieściła kawałek wywiadu Fansportu TV na swoich social mediach, co oczywiście wywołało falę oznaczeń Skiermańskiego. Bijok z wąsem odpowiedział kibicom zbiorczo na Instagramie:

Widzę jakieś oznaczenia, pewnie wszyscy oczekują na huczną odpowiedź, ale was rozczaruję bo to nie są freaki. Nie no, generalnie to myślałem, że idziemy rankingowo dalej i patrzymy przed siebie. No, ale mogę się mylić. Zła ocenia sytuacji w gestii człowieka.

„Scarface” przyznał, że nie chciał walki z „Jokerem” właśnie ze względu na wspólną przeszłość. Zaznaczył jednak, że nie ucieknie przed wyzwaniem, jeśli ich drogi się skrzyżują:

Sprawdź!  Parobiec wyjaśnia, dlaczego chce walki z Pudzianowskim. Wprost o starciu z gwiazdą KSW [WIDEO]

– Dużo prawdy jest w tym filmiku, w tym urywku który dodaje GROMDA. Tak, bo ja tej walki nigdy nie chciałem. Właśnie ze względu na stare czasy. No, ale jak to się mówi: przyjdzie czas, będzie rada. Ja nigdy nie uciekałem. I uciekać nie mam zamiaru dalej. Idę dalej swoim tempem, swoją drogą. Kogo drogi, kiedy się skrzyżują, wtedy się skrzyżują.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.