UFC

UFC: Whittaker zdemolował Rosjanina! Szybki nokaut w walce wieczoru [WIDEO]

Za nami walka wieczoru gali UFC w Rijadzie. Robert Whittaker zmierzył się z Ikramem Aliskerovem.

Oryginalny plan na UFC w Arabii Saudyjskiej zakładał, że kartę walk zamknie pojedynek Whittaker vs. Chimaev. Niestety jednak, nie pierwszy raz zresztą, Czeczen wycofał się z powodu problemów zdrowotnych. Jego miejsce zgodził się zająć Ikram Aliskerov. Rosjanin stoczył łącznie 16 walk, a jedyną porażkę poniósł… w starciu z Chimaevem.

Roebrt Whittaker do walki z Aliskerovem wychodził po wygranej nad Paulo Costą. Podniósł się tym samym po nokaucie z rąk mistrza wagi średniej, Dricusa Du Plessisa. Australijczyk chciał wykonać kolejny krok w kierunku tronu dywizji do 185 funtów.

UFC: Whittaker vs. Aliskerov

RUNDA 1

Aliskerov zaczął od kopnięć z dystansu, Whittaker mądrze wyczekiwał ataków. Skontrował go w tempo Rosjanin. „The Reaper” dobrze kąsał szybki jabem. Trafił jeszcze potężnym uderzeniem! Aliskerov zatańczył na nogach, zebrał kilka bomb i sędzia się nad nim zlitował.

Wynik walki: Robert Whittaker wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.