MMA

Czeska organizacja przekroczyła granicę! Youtuber zmierzył się z niewidomym rywalem!

Czeska organizacja doprowadziła do skandalicznego pojedynku, w którym youtuber zawalczył z niewidomym przeciwnikiem.

Po tym, jak FAME podbiło polski rynek, zaczęło powstawać wiele organizacji zarówno u nas w kraju, jak i za granicą. Liczne federacje bez pomysłu na ciekawe starcia próbowało zaistnieć jak największą kontrowersją. Między innymi na MMA-VIP doszło do dwóch pojedynków kobiety z mężczyzną.

W Rosji natomiast zestawiono już 60-letniego aktora ze sporo młodszym politykiem, 55-letnią kobietę z 22-latkiem, czy też odbywały się pojedynki trzech kobiet na jednego mężczyznę i walka dziadka, który wraz ze swoim wnukiem zmierzył się z 28-latką.

Youtuber pokonał niewidomego!

Czeska organizacja Clash of the Stars poszła jednak o krok dalej. Pełnosprawny youtuber „Danny z TvTwix” podczas ostatniej gali zmierzył się z influencerem „Dragunovem”, który jest… niewidomy. Takie zestawienia bez wątpienia nie powinny mieć nigdy miejsca.

W Polsce coraz częściej freak fighty kierują się w stronę sportu, znacznie rzadziej dochodzi do awantur czy kontrowersyjnych zachowań, niż na początku, kiedy odbywały się pierwsze gale FAME. W innych krajach niestety idzie to w złą stronę, gdyż organizatorzy chcą wywołać jak największy szum, nie zważając na zdrowie zawodników.

Sprawdź!  Okniński wspomina sparingi z byłą gwiazdą UFC: "Był 3 na świecie. Poddałem go w 30 sekund. Tak się wku**ił, że..."

Co prawda pojedynek odbył się w opaskach na oczach tak, żeby wyrównać szanse zawodników, jednak nadal ogromną przewagę miał „Danny z TvTwix”. W przeciwieństwie do rywala bez problemu mógł przygotować się do walki, a także dysponował znacznie lepszymi warunkami fizycznymi i był o głowę wyższy.

Starcie zakończyło się po trzech odsłonach. W każdej z nich „Danny z TvTwix” był w stanie sprowadzić rywala do parteru i próbował rozbić go ciosami z góry. Niewidomy „Dragunov” nawet na moment nie zagroził przeciwnikowi. To youtuber wyprowadził większość celnych uderzeń i ostatecznie wygrał po decyzji sędziów.

Poniżej znajdziesz nagranie z kontrowersyjnej gali, w której co ciekawe udział wzięli również polscy sędziowie, w tym prowadzący starcia zarówno freakowe, jak i zawodowe Tomasz Bronder.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.