Clout MMA

Daniel Omielańczuk zaatakowany przez Denisa Załęckiego! Awantura po ogłoszeniu walki! [WIDEO]

Federacja Clout MMA ogłosiła hitowy pojedynek. Już podczas kolejnej edycji dojdzie do długo wyczekiwanej walki pomiędzy Denisem Załęckim i Danielem Omielańczukiem.

Konflikt pomiędzy zawodnikami trwa już kilka tygodni i w końcu zostanie wyjaśniony w klatce. Wiele ostrych słów padło ze strony zarówno „Bad Boya”, jak i weterana MMA, który niedawno zakończył współpracę z federacją KSW i postanowił wejść do świata freak fightów.

Podczas poniedziałkowej konferencji organizacja oficjalnie potwierdziła pojedynek, a zawodnicy mieli okazję po raz pierwszy spotkać się na żywo. Nie mogliśmy jednak zobaczyć face-to-face, gdyż Denis zaatakował Omielańczuka.

Freak fighterowi puściły nerwy i do akcji wkroczyła ochrona, która musiała przytrzymać Załęckiego. Natomiast reprezentant WCA nie dał się wyprowadzić z równowagi i spokojnie odpowiadał na słowne ataki ze strony przeciwnika.

W pewnym momencie głos zabrał także Denis Labryga, który zaczął dopingować Omielańczuka. Błyskawicznie Załęcki w ostrych słowach próbował go uciszyć:

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Sprawdź!  Labryga reaguje na szpilki ze strony Oknińskiego! "Całe środowisko MMA się z was śmieje"

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.