High League

Norman Parke odpowiada Bombie! Wbił mocną szpilkę w zawodnika High League!

Norman Parke za pośrednictwem swojego Instagrama odpowiedział na ostatni wywiad Pawła Bomby. Freak fighter nie szczędził ostrych słów pod adresem Irlandczyka.

W rozmowie z kanałem MMA-Bądź na bieżąco „Scarface” zdradził, że doszło do jego spięcia ze „Stormin” przy okazji Prime Show MMA 2. Na ważeniu przed galą miała miejsce awantura pomiędzy Bombą i Pawłem Kałuskim. Zachowanie pierwszego z nich nie spodobało się Normanowi, co doprowadziło do wymiany zdań.

Parke odpowiada Bombie!

We wspomnianym wywiadzie Bomba wielokrotnie obraził Irlandczyka, a zapytany o walkę najpierw stwierdził, że może z nim zawalczyć, a następnie wyjaśnił, że nie chce promować zawodników, którzy oszukują polskie organizacje:

– Była sytuacja z Parke. Coś do mnie powiedział, jak zbiłem Kałuskiego, tę nogę mu rozwaliłem przed walką. Parke powiedział, że jestem frajer i u niego w rejonie by mnie za takie coś rozwalili. Ja powiedziałem, że Parke jest frajerem i na moim rejonie za to, że frajer nie dotrzymuje słowa, dyma federację i jest jebaną chorągiewą, byłby gwałcony w twarz.

– (…) Ja tej szmacie bym nie chciał dać walki, bo on dyma te wszystkie federacje. To jest jedyne, czego bym nie chciał. Won z Polski, przyjeżdża, jeszcze dyma nasze firmy. Ja bym nie chciał promować takich osób. To jest złodziej, oszust i nie dotrzymuje słowa.

Kilka godzin po wywiadzie na Instagramie Parke pojawiła się odpowiedź. Irlandczyk opublikował dwa ciężkie nokauty na Bombie, przy których napisał – Idę się trochę przespać.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Alan zabrał głos po walce Denisa! "Wstyd. Za takie coś powinna być kara. Szkoda, że kibice muszą to oglądać"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.