High League

Norman Parke odpowiada Bombie! Wbił mocną szpilkę w zawodnika High League!

Norman Parke za pośrednictwem swojego Instagrama odpowiedział na ostatni wywiad Pawła Bomby. Freak fighter nie szczędził ostrych słów pod adresem Irlandczyka.

W rozmowie z kanałem MMA-Bądź na bieżąco „Scarface” zdradził, że doszło do jego spięcia ze „Stormin” przy okazji Prime Show MMA 2. Na ważeniu przed galą miała miejsce awantura pomiędzy Bombą i Pawłem Kałuskim. Zachowanie pierwszego z nich nie spodobało się Normanowi, co doprowadziło do wymiany zdań.

Parke odpowiada Bombie!

We wspomnianym wywiadzie Bomba wielokrotnie obraził Irlandczyka, a zapytany o walkę najpierw stwierdził, że może z nim zawalczyć, a następnie wyjaśnił, że nie chce promować zawodników, którzy oszukują polskie organizacje:

– Była sytuacja z Parke. Coś do mnie powiedział, jak zbiłem Kałuskiego, tę nogę mu rozwaliłem przed walką. Parke powiedział, że jestem frajer i u niego w rejonie by mnie za takie coś rozwalili. Ja powiedziałem, że Parke jest frajerem i na moim rejonie za to, że frajer nie dotrzymuje słowa, dyma federację i jest jebaną chorągiewą, byłby gwałcony w twarz.

– (…) Ja tej szmacie bym nie chciał dać walki, bo on dyma te wszystkie federacje. To jest jedyne, czego bym nie chciał. Won z Polski, przyjeżdża, jeszcze dyma nasze firmy. Ja bym nie chciał promować takich osób. To jest złodziej, oszust i nie dotrzymuje słowa.

Kilka godzin po wywiadzie na Instagramie Parke pojawiła się odpowiedź. Irlandczyk opublikował dwa ciężkie nokauty na Bombie, przy których napisał – Idę się trochę przespać.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Norman Parke podpisał kontrakt z EFM Show. Co dalej z jego występami w KSW?

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.