KSW

Rywal Mariusza Pudzianowskiego zaprezentował swoje umiejętności. Fatalna dyspozycja „Bombardiera” [WIDEO]

Bombardier to legenda senegalskich zapasów. Zawodnik zawalczy na gali KSW 59 i w starciu wieczoru zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim.

Serigne Ousmane Dia to 44-letni zapaśnik, który waży 140 kilogramów i ma 198 cm wzrostu. Dwukrotnie zdobywał mistrzostwo w Laamb i tytuł „Króla aren”. Pojedynek w KSW będzie dla niego dopiero trzecim starciem w MMA. Zawodnik zadebiutował w 2018 roku i w ciągu minuty i 12 sekund przez TKO zwyciężył z innym zapaśnikiem znanym jako „Rocky Balboa”. Kolejną walkę stoczył w 2019 roku i w 59 sekund rozprawił się z Danem Podmore.

Obaj rywale nie mieli doświadczenia, dopiero debiutowali w formule MMA. Podobne były również ich warunki fizyczne i przygotowanie kondycyjne. Tym razem przeciwnik jest na całkiem innym poziomie. Pudzianowski MMA trenuje od wielu lat i stoczył już 21 pojedynków. Pudzian zwyciężył 14 razy, w tym 9 przed czasem.

Bombardier w sieci opublikował nagranie z treningu na worku bokserskim. Zawodnik może być silny, jednak jak widzieliśmy w poprzednich pojedynkach, jest powolny, co potwierdził również i tym razem. Jego mocną stroną są jednak zapasy, na które przede wszystkim musi uważać Mariusz Pudzianowski. Polak jak sam przyznał, nie może pozwolić na to, by rywal go obalił i sprowadził do parteru.

Sprawdź!  Grzegorz Szulakowski otwarty na propozycje. Ma swojego wymarzonego rywala: "Wiem, że jestem w stanie napier***olić Parke!"

Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest oczywiście bardziej doświadczony Mariusz Pudzianowski. Kurs na zwycięstwo Polaka wynosi 1.50. Warto pokusić się również o typ, że Pudzianowski wygra przed czasem, kurs na to zdarzenie wynosi 1.80.

Darmowy zakład za 29 zł.

Przy okazji gali KSW 59 możecie skorzystać z bonusu, jakim jest darmowy zakład w wysokości 29 złotych. Wystarczy otworzyć konto u naszego partnera STS. Znajdziecie tam pełną ofertę kursów na całą galę KSW.

Otwórz konto –  tutaj. Rejestracja zajmuje 30 sekund!

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.