KSW

Rywal Mariusza Pudzianowskiego zaprezentował swoje umiejętności. Fatalna dyspozycja „Bombardiera” [WIDEO]

Bombardier to legenda senegalskich zapasów. Zawodnik zawalczy na gali KSW 59 i w starciu wieczoru zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim.

Serigne Ousmane Dia to 44-letni zapaśnik, który waży 140 kilogramów i ma 198 cm wzrostu. Dwukrotnie zdobywał mistrzostwo w Laamb i tytuł „Króla aren”. Pojedynek w KSW będzie dla niego dopiero trzecim starciem w MMA. Zawodnik zadebiutował w 2018 roku i w ciągu minuty i 12 sekund przez TKO zwyciężył z innym zapaśnikiem znanym jako „Rocky Balboa”. Kolejną walkę stoczył w 2019 roku i w 59 sekund rozprawił się z Danem Podmore.

Obaj rywale nie mieli doświadczenia, dopiero debiutowali w formule MMA. Podobne były również ich warunki fizyczne i przygotowanie kondycyjne. Tym razem przeciwnik jest na całkiem innym poziomie. Pudzianowski MMA trenuje od wielu lat i stoczył już 21 pojedynków. Pudzian zwyciężył 14 razy, w tym 9 przed czasem.

Bombardier w sieci opublikował nagranie z treningu na worku bokserskim. Zawodnik może być silny, jednak jak widzieliśmy w poprzednich pojedynkach, jest powolny, co potwierdził również i tym razem. Jego mocną stroną są jednak zapasy, na które przede wszystkim musi uważać Mariusz Pudzianowski. Polak jak sam przyznał, nie może pozwolić na to, by rywal go obalił i sprowadził do parteru.

Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest oczywiście bardziej doświadczony Mariusz Pudzianowski. Kurs na zwycięstwo Polaka wynosi 1.50. Warto pokusić się również o typ, że Pudzianowski wygra przed czasem, kurs na to zdarzenie wynosi 1.80.

Sprawdź!  Abus Magomedov po odejściu z KSW podpisał kontrakt z UFC

Darmowy zakład za 29 zł.

Przy okazji gali KSW 59 możecie skorzystać z bonusu, jakim jest darmowy zakład w wysokości 29 złotych. Wystarczy otworzyć konto u naszego partnera STS. Znajdziecie tam pełną ofertę kursów na całą galę KSW.

Otwórz konto –  tutaj. Rejestracja zajmuje 30 sekund!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *