KSW

Michał Włodarek powraca na KSW 59 i zawalczy z byłym zawodnikiem UFC. Zobacz jak znokautował Andryszaka i Marovicia. [WIDEO]

Uśmiechnięty na co dzień, ale przerażający w klatce Michał Włodarek (8-2, 4 KO, 1 Sub) przywita w KSW serbskiego judokę, Darko Stošicia (13-4, 8 KO, 1 Sub). Pojedynek odbędzie się 20 marca na KSW 59 w limicie kategorii ciężkiej.

Michał Włodarek powrócił do klatki KSW po trzyletniej przerwie od startów na gali KSW 52. „Komar” potrzebował zaledwie 34 sekund, aby uporać się z Srdjanem Maroviciem. Poniżej znajdziecie nagranie z tego nokautu.

Poznaniak ma na koncie również cztery inne starcia dla największej europejskiej organizacji. Po zwycięstwie w zaledwie 27 sekund z Michałem Andryszakiem, Włodarek pokonał na pełnym dystansie Szymona Bajora. Potem przyszły dwie porażki z Olim Thompsonem i Michałem Kitą.

Rywalem Włodarka będzie Darko Stošić, który zaczynał swoją przygodę ze sportami walki od judo, w którym sięgnął dziesięciokrotnie po tytuł mistrza Serbii oraz dwukrotnie został mistrzem Bałkanów w kategoriach juniorskich.

Po znakomitej karierze w tej dyscyplinie zdecydował się na rozpoczęcie startów w MMA. Od 2012 roku stoczył już 17 pojedynków, z których 13 wygrał. Na swoim koncie Stošić ma między innymi tytuł mistrzowski organizacji Final Fight Championship oraz kilka pojedynków dla UFC.

Sprawdź!  Rywal Mariusza Pudzianowskiego zaprezentował swoje umiejętności. Fatalna dyspozycja "Bombardiera" [WIDEO]

Po tym jak w 2018 roku dołączył do UFC w swojej pierwszej walce znokautował Jeremy’ego Kimballa. Później przegrał 3 walki z rzędu – wszystkie przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Po tej serii postanowił, że wejdzie do klatki KSW, gdzie w walce z Włodarkiem będzie chciał wejść na właściwe, zwycięskie tory.

Kurs na zwycięstwo Michała „Komara” Włodarka wynosi 1.65, natomiast na wygraną Stosica aż 2.25.

Darmowy zakład za 29 zł.

Wszystkie walki gali KSW 59 obstawisz – tutaj. Przy okazji możesz skorzystać z bonusu, jakim jest darmowy zakład w wysokości 29 złotych. Wystarczy otworzyć konto u naszego partnera STS.

Otwórz konto –  tutaj. Rejestracja zajmuje 30 sekund!

Michał Włodarek nokautuje Marovicia:

Michał Włodarek nokautuje Andryszaka:

Źródło: KSW

Sprawdź!  Akop Szostak przemówił po porażce z Kołeckim! Przekazał swoim fanom wnioski jakie wyciągnął po walce.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *