High League

(VIDEO) Ojciec Denisa Załęckiego o walce z Alanem: „Tak będzie, jak mówi. Maksymalnie trzecia minuta”

Ostatnie godziny dzielą nas od wyczekiwanej gali High League 2, na której odbędzie się wiele ciekawych pojedynków freakowych.

Zestawienie, które wzbudza największe emocje to bez wątpienia Denis Załęcki vs Alan Kwieciński. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi i obaj nie mogą się doczekać konfrontacji w klatce.

Podczas ich wczorajszego face-to-face miała miejsce wielka awantura. Alan wszedł w swojego przeciwnika, z którym zderzył się głową. W odpowiedzi „Bad Boy” wyprowadził cios łokciem, a ochroniarze musieli rozdzielić fighterów, zanim doszło pomiędzy nimi do bójki.

Po całej awanturze z portalem fansportu.pl rozmawiał ojciec Denisa Załęckiego, który skomentował to, co wydarzyło się na scenie oraz wytypował nadchodzący pojedynek.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Sprawdź!  Tyburski szuka swoich hejterów! "Mam zamiar pojechać i ich nagrać. Jednego już szukam"

Dawid Załęcki nie ma wątpliwości, że jego syn rozprawi się z Alanem Kwiecińskim. Wierzy w to, że „Bad Boy” zakończy pojedynek tak, jak zapowiadał, czyli szybkim nokautem.

– On wyjdzie i to po prostu wygra, tak jak mówi. Nie wiem, jak długo to potrwa, ale wyjdzie i wygra. (…) Mam nadzieję, że zrobi, jak mówi. W pierwszej minucie, jak nie to w drugiej, maksymalnie w trzeciej. No ale, tak będzie.

Sprawdź wywiady z Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.