KSW

„Różal” o tym, dlaczego nie lubi Pudzianowskiego: „Miałem z nim styczność w pewnych sytuacjach. Wiem, jak się zachował”

Marcin Różalski ponownie został zapytany o Mariusza Pudzianowskiego. Tym razem przyznał, że były strongman nie jest lubiany nawet przez bliskie osoby.

Przed ostatnią walką Pudzianowski był skazywany na porażkę. Również wielu klubowych kolegów z WCA nie dawało mu większych szans na zwycięstwo w starciu z Michałem Materlą. Ten jednak w klatce bez problemów rozprawił się z byłym mistrzem i znokautował go już w pierwszej rundzie.

„Różal” szczerze o Mariuszu Pudzianowskim

W wywiadzie dla MyMMApl o całą sytuację został zapytany Marcin Różalski, który przyznał, że zawodnicy trenujący w WCA mogą po prostu nie lubić Mariusza Pudzianowskiego:

– To nie jest moje widzimisię. Ktoś mnie zapyta, czy ja go lubię. Nie, ja go nie lubię. Mnie też ludzie nie lubią. I co mnie ludzie mają prawo nie lubić, a jego trzeba kochać?

Teraz w ostatniej rozmowie z portalem Sportowe Fakty ponownie padło pytanie o byłego strongmana. Fighter stwierdził, że nie jest wyjątkiem i nawet bliskie osoby nie lubią Pudzianowskiego:

– Nie lubię go, po prostu, nie lubię go i mam do tego prawo. Nie lubię go, bo wiem, jakim jest człowiekiem. Miałem z nim styczność w pewnych sytuacjach. Wiem, jak się zachował w pewnych sytuacjach i mam do tego prawo. Nie lubię go.

– Ale to jest nic. To, że jak go nie lubię i mówię o tym otwarcie, to jest ch*j. Wiesz, co jest przykre? Przykre jest to, że rozmawiam z ludźmi z jego otoczenia, z bliskimi ludźmi, którzy klepią go po plecach. I oni też go nie lubią. Ale tego nie powiedzą.

– Nie poszedłem i nie zrobiłem sobie instastory, czy jak to nazwać: „Proszę państwa, chciałem się wypowiedzieć, że nie lubię Mariusza Pudzianowskiego”. Nie, był wywiad i w wywiadzie były zadane pytania. Odpowiedziałem.

Kursy bukmacherskie na walkę „Różala”

Według bukmacherów dużym faworytem pojedynku na KSW 71 jest debiutujący w federacji Zimmerman. Fighter nie ma jednak za sobą najlepszego okresu, ponadto Różalski będzie wyjątkowo zmotywowany, żeby jak najlepiej zaprezentować się w starciu, które może zakończyć jego karierę w sportach walki.

Sprawdź!  Mamed Khalidov "gwiazdorzył" w KSW? "Czasami w ostrych rozmowach padały takie rzeczy..."

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.